KS KSZO Ostrowiec Świętokrzyski

Aktualności

Iwona Kosiorowska Prezesem KSZO Ostrowiec S.A.

Iwona Kosiorowska Prezesem KSZO Ostrowiec S.A.
czerwiec 18
17:30 2014

Prezesem KSZO Ostrowiec Spółka Akcyjna, która będzie się zajmowała prowadzeniem siatkarskich zespołów w Orlen Lidze i Młodej Orlen Lidze, nie będzie – jak zapowiadaliśmy Mariusz Rokita, a była kapitan ostrowieckiego beniaminka Iwona Kosiorowska.

Po wielu, wielu dniach rozmów, często niełatwych rozmów, ukierunkowanych na znalezienie najlepszego rozwiązania, które uchroniłyby nas od popełnienia błędów, pani Iwona Kosiorowska zgodziła się przyjąć naszą propozycję objęcia prezesury w powstającej spółce akcyjnej. Od dziś prezes Iwona Kosiorowska rozpoczyna pracę nad tworzeniem współczesnej siatkówki w Ostrowcu Św. 30 czerwca spotkamy się u notariusza, gdzie podpisany zostanie akt notarialny i oficjalnie ustanowiony prezes – przedstawił prezesa KSZO Ostrowiec Spółka Akcyjna Jarosław Kuba, prezes jej stuprocentowego udziałowca KS KSZO Ostrowiec Św.

– Kto jak nie Iwona Kosiorowska. Od dawna nieprzypadkowo nazywana jest ikoną ostrowieckiej siatkówki, więc ta ikona za chwilę zejdzie z „ołtarza” i popracuje dla tej ostrowieckiej siatkówki – mówi wiceprezes ds. piłki siatkowej KS KSZO, przymierzany do prezesury w spółce akcyjnej, Mariusz Rokita. – Cieszę się osobiście bardzo z tego powodu, bo z Iwoną znam się już kilkanaście lat, z różnych sytuacji. Myślę, że możemy sobie zaufać. Oczywiście prezes Iwona Kosiorowska może liczyć na naszą pomoc. Każdy z nas zajmie się „swoją działką”. Poczynając na Jarku Kubie, czyli marketingu i sprzedaży spraw reklamowych, Piotr Składanowski, czyli sprawy organizacyjne i ja, czyli sprawy sportowe.

– Bardzo cieszę się, że do grona osób zajmujących się siatkówką dołącza kolejna osoba bardzo dobrze znająca się i kochająca siatkówkę. Nie do pominięcia jest fakt, że jest piękną kobietą i mamy nadzieję, że to w niektórych obszarach działaniach klubu może nam pomóc – dodał wiceprezes ds. organizacyjnych KS KSZO, Piotr Składanowski.

Będzie to dla mnie nowe doświadczenie i duże wyzwanie. Na pewno będzie to jednak bardzo miłe doświadczenie, bo teraz będę mogła zobaczyć jak to wszystko wygląda z tej drugiej strony. Przede wszystkim jednak w dalszym ciągu będą miała okazję wspierać ostrowiecką siatkówkę i robić dla niej jak najwięcej. Kochałam to jako zawodniczkę, a teraz z pomocą kolegów prezesów będę mogła się przyczynić do tego, by ta siatkówka stała tu na jak najwyższym poziomie. Myślę, że moje kobiece spojrzenie na pewne sprawy na pewno się tu przyda. Poza tym mam bardzo dobre relację z zawodniczkami, co też może się przydać – powiedziała nowa prezes KSZO Ostrowiec S.A. Iwona Kosiorowska.

Komentarze

Related Articles