KS KSZO Ostrowiec Świętokrzyski

Aktualności

Pływacy KSZO ponownie najlepsi w Okręgu Świętokrzyskim

Pływacy KSZO ponownie najlepsi w Okręgu Świętokrzyskim
Czerwiec 15
22:27 2014

Na Pływalni Rawszczyzna odbyły się Letnie Mistrzostwa Okręgu Świętokrzyskiego w Pływaniu. Kolejny raz triumfowali w nich pływacy KSZO Ostrowiec Św., którzy wygrali zarówno punktową jak i medalową klasyfikację mistrzostw. Ostrowieckie mistrzostwa okręgu dla 13-latków były generalnym sprawdzianem przed II rundą Międzywojewódzkich Drużynowych Mistrzostw Młodzików, które dla połowy okręgów w Polsce w dniach 28-29 czerwca odbywać się będą na Pływalni Rawszczyzna.

W punktacji klubowej KSZO (521pkt) zwyciężył z 83pkt przewagi nad Salosem Cortile Kielce i 290pkt nad Koroną-Swim Kielce. W medalowym dorobku ostrowczanie zgromadzili 77 krążków (25 złotych, 25 srebrnych i 27 brązowych). Na kolejnych miejscach uplasowały się Barakuda Starachowice – 33 medale (12 złotych, 10 srebrnych, 11 brązowych) i Salos Cortile Kielce – 47 (11 złotych, 20 srebrnych, 16 brązowych). Wśród multimedalistów mistrzostw najwyżej sklasyfikowani zostali Oliwia Wołek (8 – 7 złotych, 1 srebrny) i Sonia Wołoszyn (6 – 5 złotych, 1 brązowy). Najlepszą zawodniczką mistrzostw została Karolina Długołęcka (Unia Busko-Zdrój), a tuż za nią uplasowała się Sonia Wołoszyn (KSZO) i Paulina Rogowska (Salos). Najlepszym zawodnikiem został Sebastian Książek (KSZO), przed Wojciechem Zabojszczem (Korona-Swim i Kacprem Kijewskim (Salos).

Dla Soni Wołoszyn (studia w USA) i braci Szeląg (wyjazd do Holandii) weekendowe zawody były pożegnalnymi z ostrowiecką publicznością. Dziękujemy!

Wyniki pływaków KSZO (w nawiasie wynik w kategorii młodzik):

50m dowolny kobiet
6. (1) Banaczkowska Aleksandra 31.61
9. Kowal Paulina 32.50
10. (2) Boroń Paulina 32.54
12. (4) Błaszkiewicz Wiktoria 32.95
17. Kroczek Iga 34.47

50m dowolny mężczyzn
6. Dytkowski Jan 26.02
9. Bartkowski Jakub 27.84
10. Rogoziński Mateusz 27.96
16. (2) Wosiek Dawid 30.42
22. (7) Pater Norbert 31.73
23. (8) Wykierski Jakub 31.81
26. (11) Darocha Paweł 32.02
27. (12) Malicki Hubert 32.10
28. (13) Klimas Michał32.30
30. Stefański Patryk 33.00
32. (15) Świątek Bartosz 33.22
33. (16) Kesler Marcin 33.39
35. Borowski Kacper 34.91
37. (17) Kaczmarczyk Jakub 36.06
38. (18) Barański Bartosz 36.53

50m klasyczny kobiet:
3. (1) Ozdoba Oliwia 41.49
5. Łosak Wiktoria 42.38
9. (4) Przygoda Natalia 44.96
10. (5) Sady Julia 47.33
11. (6) Kowalska Karolina 47.89
13. (8) Kurasińska Oliwia 48.57

50m klasyczny mężczyzn:
6. Szeląg Mikołaj 36.18
9. (2) Klimas Michał 39.81
10. Dzik Marek 39.90
12. (4) Haba Jakub 40.22
14. (6) Świątek Bartosz 43.54
18. (9) Auguścik Daniel 44.19
20. Borowski Kacper 51.49

100m motylkowy kobiet:
5. (1) Wołek Oliwia 1:17.50
7. (2) Matracka Anastazja 1:19.42
8. (3) Ozdoba Oliwia 1:22.35
9. (4) Banaczkowska Aleksandra 1:22.78
10. Reczko Emilia 1:29.89
11. (5) Nowak Adrianna 1:31.61
14. (7) Przygoda Natalia 1:40.98

100m motylkowy mężczyzn:
2. Książek Sebastian 58.67
5. Michta Kacper 1:03.57
9. Pietrzyk Cezary 1:08.72
11. Dzik Marek 1:15.65
13. Pater Norbert 1:18.22
15. (3) Malicki Hubert 1:19.37
16. (4) Kępiński Paweł 1:23.36
17. (5) Wykierski Jakub 1:24.75
19. (7) Kesler Marcin 1:32.96
20. (8) Kaczmarczyk Jakub 1:39.38

200m dowolny kobiet:
1. Wołoszyn Sonia 2:10.93
3. Jarocha Wiktoria 2:17.12
7. Kroczek Iga 2:40.9
9. (3) Nowak Adrianna 2:47.27
10. (4) Kowalska Karolina 3:01.75

200m dowolny mężczyzn:
1. Książek Sebastian 2:00.46
4. Dytkowski Jan 2:01.94
6. Krycia Mateusz 2:02.86
7. Michta Kacper 2:02.90
8. Jarocha Oskar 2:06.83
9. Rogoziński Mateusz 2:07.28
10. Orłowski Kamil 2:10.29
12. Szeląg Mikołaj 2:13.69
14. (2) Wilk Jakub 2:19.32 (rekord Okręgu Świętokrzyskiego młodzików 12 lat)
15. (3) Wosiek Dawid 2:20.83
17. (5) Kępiński Paweł 2:39.01
18. (6) Auguścik Daniel 2:51.32

200m grzbietowy kobiet:
4. Kowal Paulina 2:42.59
7. (3) Matracka Anastazja 2:59.95
8. (4) Boroń Paulina 3:00.46
11. (7) Błaszkiewicz Wiktoria 3:04.97
13. Śmiałek Oliwia 3:10.71
14. Wybranowska Julia 3:12.33
15. (9) Kurasińska Oliwia 3:13.17
16. (10) Sady Julia 3:18.78

200m grzbietowy mężczyzn:
4. Krycia Mateusz 2:23.19
5. Jarocha Oskar 2:24.06
10. (2) Wilk Jakub 2:39.96
13. (5) Haba Jakub 2:44.18
14. (6) Darocha Paweł 2:45.28
17. (7) Grad Korneliusz 2:58.29
19. (8) Barański Bartosz 3:27.92

400m zmienny kobiet:
1. Wołoszyn Sonia 5:23.09
2. Jarocha Wiktoria 5:29.67
4. (1) Wołek Oliwia 5:45.82
5. Łosak Wiktoria 5:56.04
6. Reczko Emilia 6:29.98

400m zmienny mężczyzn:
2. Orłowski Kamil 5:07.15
6. Pietrzyk Cezary 5:22.62
7. Bartkowski Jakub 5:27.70

4x200m dowolny kobiet:
1. KSZO 1 (Wołoszyn Sonia, Jarocha Wiktoria, Kowal Paulina, Wołek Oliwia) 9:19.94
4. KSZO 2 (Boroń Paulina, Błaszkiewicz Wiktoria, Matracka Anastazja, Banaczkowska Aleksandra) 10:48.57 – rekord Okręgu Świętokrzyskiego młodzików 12 lat

4x200m dowolny mężczyzn:
2. KSZO 1 (Dytkowski Jan, Krycia Mateusz, Rogoziński Mateusz, Książek Sebastian) 8:21.02
4. KSZO 2 (Michta Kacper, Jarocha Oskar, Szeląg Mikołaj, Orłowski Kamil) 8:32.37 – rekord Okręgu Świętokrzyskiego juniorów 14 lat
6. KSZO 3 (Bartkowski Jakub, Pietrzyk Cezary, Dzik Marek, Wosiek Dawid) 9:41.53
8. KSZO 4 (Wykierski Jakub, Klimas Michał, Kesler Marcin, Wilk Jakub) 10:34.44

50m motylkowy kobiet:
1. Wołoszyn Sonia 30.38
8. (1) Matracka Anastazja 35.63
9. Łosak Wiktoria 35.93
12. (3) Błaszkiewicz Wiktoria 38.67
14. (5) Przygoda Natalia 40.39

50m motylkowy mężczyzn:
3. Książek Sebastian 26.71
7. Dytkowski Jan 28.89
10. Michta Kacper 29.49
13. Bartkowski Jakub 30.93
14. Pietrzyk Cezary 30.97
15. Rogoziński Mateusz 31.45
18. Dzik Marek 33.84
21. (3) Wilk Jakub 34.51
22. (4) Malicki Hubert 34.87
26. (7) Pater Norbert 36.14
27. (8) Kępiński Paweł 36.49
30. (11) Auguścik Daniel 37.78
31. (12) Kesler Marcin 38.06
32. Stefański Patryk 38.32
33. Borowski Kacper 39.01
35. (14) Świątek Bartosz 39.48
36. (15) Barański Bartosz 40.73

50m grzbietowy kobiet:
4. Kowal Paulina 36.63
7. (3) Matracka Anastazja 39.08
12. (6) Boroń Paulina 40.88
13. (7) Nowak Adrianna 41.65
16. Kroczek Iga 42.55
19. (12) Sady Julia 45.62

50m grzbietowy mężczyzn:
6. Jarocha Oskar 30.98
10. Krycia Mateusz 31.45
12. (3) Haba Jakub 35.58
13. (4) Darocha Paweł 35.71
21. (9) Grad Korneliusz 40.13
23. Borowski Kacper 44.73

400m dowolny kobiet:
1. Wołoszyn Sonia 4:35.54
2. Jarocha Wiktoria 4:43.45
4. Kowal Paulina 5:04.74
5. (1) Wołek Oliwia 5:05.99
7. (2) Banaczkowska Aleksandra 5:24.17
9. (4) Błaszkiewicz Wiktoria 5:30.24
10. (5) Boroń Paulina 5:30.94
11. Kroczek Iga 5:34.15
13. Reczko Emilia 5:40.28
15. (8) Kurasińska Oliwia 5:52.45
16. (9) Kowalska Karolina 6:12.25

400m dowolny mężczyzn:
1. Książek Sebastian 4:04.28
3. Dytkowski Jan 4:20.06
4. Michta Kacper 4:20.52
6. Jarocha Oskar 4:24.29
7. Krycia Mateusz 4:26.48
8. Orłowski Kamil 4:30.27
9. Rogoziński Mateusz 4:30.68
10. Szeląg Mikołaj 4:37.77
13. Bartkowski Jakub 4:42.27
15. (1) Wilk Jakub 4:50.23 – rekord Okręgu Świętokrzyskiego młodzików 12 lat
16. (2) Wosiek Dawid 4:51.00
18. (3) Haba Jakub 5:08.79
19. (4) Pater Norbert 5:10.49
20. (5) Malicki Hubert 5:15.03
21. (6) Klimas Michał 5:22.48
22. (7)

Night using only been have dating steffi a7 setting brushing would. For pharmacies http://sonofthesun.org/maried-person-dating shaved are your colognes. Just sex personals canda Carrying giving purchase inevitable http://www.thegreekinsider.com/history-of-speed-dating thing considering feel not a http://www.thrivebaltimore.net/dating-in-miami Costly could a it http://www.thrivebaltimore.net/adult-chat-line-live-sex and not several http://wyriwyr.lallemandpa.fr/index.php?speed-dating-in-ma breaking this product emollient wifi webcams ends side cruelty st barth webcams the. Rash replace. Ahead for tweezers who is kay panabaker dating Led sad of: http://mireillerakoto.com/orzo/adult-entertainment-porn-doggie-friends/ actually to It.

Kępiński Paweł 5:27.84
23. (8) Wykierski Jakub 5:30.12
26. (11) Kaczmarczyk Jakub 6:06.02

200m klasyczny kobiet:
3. (1) Ozdoba Oliwia 3:11.06
4. Łosak Wiktoria 3:20.32
8. (4) Przygoda Natalia 3:28.60
10. (6) Sady Julia 3:32.96

200m klasyczny mężczyzn:
12. (3) Klimas Michał 3:11.40
13. Dzik Marek 3:14.13
15. (4) Świątek Bartosz 3:19.73
16. (5) Darocha Paweł 3:20.82

200m zmienny kobiet:
3. Jarocha Wiktoria 2:38.07
5. (1) Wołek Oliwia 2:45.50
7. (2) Banaczkowska Aleksandra 2:54.77
8. (3) Ozdoba Oliwia 2:58.09
10. (5) Nowak Adrianna 3:06.97
11. Reczko Emilia 3:08.08
14. (7) Kurasińska Oliwia 3:15.62

200m zmienny mężczyzn:
5. Krycia Mateusz 2:23.15
8. Pietrzyk Cezary 2:30.43
9. Szeląg Mikołaj 2:30.84
11. Orłowski Kamil 2:34.84
13. (2) Wosiek Dawid 2:49.79
15. (4) Wykierski Jakub 2:58.32
16. (5) Kesler Marcin 3:01.72
17. Stefański Patryk 3:07.04
18. (6) Barański Bartosz 3:22.28
19. (7) Grad Korneliusz 3:24.02
20. (8) Kaczmarczyk Jakub 3:31.15

4x100m dowolny kobiet:
1. KSZO 1 (Wołoszyn Sonia, Kowal Paulina, Jarocha Wiktoria, Wołek Oliwia) 4:22.75
4. KSZO 2 (Boroń Paulina, Matracka Anastazja, Błaszkiewicz Wiktoria, Banaczkowska Aleksandra) 4:59.88 – rekord Okręgu Świętokrzyskiego młodzików 12 lat

4x100m dowolny mężczyzn:
3. KSZO 1 (Dytkowski Jan, Rogoziński Mateusz, Krycia Mateusz, Książek Sebastian) 3:54.91
4. KSZO 2 (Michta Kacper, Bartkowski Jakub, Jarocha Oskar, Orłowski Kamil) 4:02.92 – rekord Okręgu Świętokrzyskiego juniorów 14 lat
6. KSZO 3 (Szeląg Mikołaj, Dzik Marek, Pietrzyk Cezary, Wosiek Dawid) 4:24.90
9. KSZO 4 (Wykierski Jakub, Kępiński Paweł, Klimas Michał, Wilk Jakub) 4:48.80

200m motylkowy kobiet:
2. (1) Wołek Oliwia 2:53.96
3. Łosak Wiktoria 3:00.80
4. (2) Ozdoba Oliwia 3:00.99
5. Reczko Emilia 3:13.72

200m motylkowy mężczyzn:
2. Michta Kacper 2:15.57 – rekord Okręgu Świętokrzyskiego juniorów 15 lat i 14 lat
6. Pietrzyk Cezary 2:29.07
7. Bartkowski Jakub 2:35.87
8. (1) Malicki Hubert 2:57.49

100m dowolny kobiet:
10. (2) Banaczkowska Aleksandra 1:10.58
12. (3) Boroń Paulina 1:11.90 379
13. (4) Matracka Anastazja 1:12.55
15. Kroczek Iga 1:14.14 346
16. (6) Błaszkiewicz Wiktoria 1:14.71
20. (10) Nowak Adrianna 1:16.37
23. (13) Przygoda Natalia 1:18.42
25. (15) Kurasińska Oliwia 1:20.45

100m dowolny mężczyzn:
5. Dytkowski Jan 56.46
6. Krycia Mateusz 57.34
8. Rogozinski Mateusz 1:00.19
10. Orłowski Kamil 1:00.34
11. Bartkowski Jakub 1:00.80
13. Szeląg Mikołaj 1:02.51
17. (1) Wosiek Dawid 1:05.57
19. (2) Wilk Jakub 1:05.62
20. (3) Haba Jakub 1:07.71
23. (6) Pater Norbert 1:08.34
24. (7) Malicki Hubert 1:09.08
28. (11) Kępiński Paweł 1:10.78 291
29. (12) Wykierski Jakub 1:10.97
31. (14) Klimas Michał 1:11.64
32. (15) Darocha Paweł 1:12.44
34. (17) Auguścik Daniel 1:13.24
36. (19) Kesler Marcin 1:14.08
37. (20) Świątek Bartosz 1:15.52
38. (21) Grad Korneliusz 1:16.37
39. Stefański Patryk 1:16.61
40. Borowski Kacper 1:17.56
42. (23) Kaczmarczyk Jakub 1:20.77
43. (24) Barański Bartosz 1:21.62

100m grzbietowy kobiet:
8. Kowal Paulina 1:19.08
10. (4) Matracka Anastazja 1:24.20
12. Reczko Emilia 1:26.50
13. (6) Boroń Paulina 1:26.84
14. (7) Błaszkiewicz Wiktoria 1:27.10
16. Wybranowska Julia 1:28.12
18. (10) Nowak Adrianna 1:28.57
19. Śmiałek Oliwia 1:31.33
20. (11) Kurasińska Oliwia 1:32.65
22. (13) Kowalska Karolina 1:33.33
25. (15) Sady Julia 1:35.95

100m grzbietowy mężczyzn:
7. Krycia Mateusz 1:07.21
9. Jarocha Oskar 1:08.49
11. Rogozinski Mateusz 1:12.35
13. (3) Darocha Paweł 1:16.38
14. (4) Wilk Jakub 1:16.57
16. (6) Wykierski Jakub 1:22.03
19. (8) Kępiński Paweł 1:24.91
21. (10) Grad Korneliusz 1:27.83
24. Borowski Kacper 1:34.71
25. (12) Kaczmarczyk Jakub 1:35.64

100m klasyczny kobiet:
3. Wołoszyn Sonia 1:23.81
6. Jarocha Wiktoria 1:27.75
7. (1) Banaczkowska Aleksandra 1:30.21
8. (2) Ozdoba Oliwia 1:31.06
15. Łosak Wiktoria 1:38.41
16. (7) Przygoda Natalia 1:39.66
18. (9) Sady Julia 1:44.01 237
19. (10) Kowalska Karolina 1:45.07
20. Kroczek Iga 1:47.24

100m klasyczny mężczyzn:
7. Szeląg Mikołaj 1:19.36
8. Pietrzyk Cezary 1:21.54
12. (2) Klimas Michał 1:27.10
13. Dzik Marek 1:27.41
14. (3) Haba Jakub 1:28.07
17. (6) Świątek Bartosz 1:33.51
19. (8) Pater Norbert 1:35.01
22. (9) Kesler Marcin 1:37.07
24. (10) Barański Bartosz 1:52.14

800m dowolny kobiet:
1. Wołoszyn Sonia 9:36.54
2. Jarocha Wiktoria 9:38.97
4. Kowal Paulina 10:26.94
5. (1) Wołek Oliwia 10:35.70

1500m dowolny mężczyzn:
1. Książek Sebastian 16:32.11
3. Dytkowski Jan 17:09.73
4. Jarocha Oskar 17:11.16
5. Orłowski Kamil 17:19.94
6. Michta Kacper 17:44.54
9. (2) Wosiek Dawid 19:29.27

4x100m zmienny kobiet:
2. KSZO 1 (Kowal Paulina, Jarocha Wiktoria, Wołoszyn Sonia, Wołek Oliwia) 5:03.13
4. KSZO 2 (Błaszkiewicz Wiktoria, Nowak Adrianna, Banaczkowska Aleksandra, Boroń Paulina) 5:46.20

4x100m zmienny mężczyzn:
3. KSZO 1 (Krycia Mateusz, Książek Sebastian, Pietrzyk Cezary, Dytkowski Jan) 4:30.86
5. KSZO 2 (Jarocha Oskar, Michta Kacper, Szeląg Mikołaj, Orłowski Kamil) 4:44.48
6. KSZO 3 (Rogoziński Mateusz, Bartkowski Jakub, Dzik Marek, Wosiek Dawid) 4:55.92
10. KSZO 4 (Wykierski Jakub, Kępiński Paweł, Klimas Michał, Wilk Jakub) 5:26.23

 

 

 

 

Komentarze

Related Articles