KS KSZO Ostrowiec Świętokrzyski

Aktualności

W sobotę pierwszy mecz II stopnia baraży z Zagłębiem Sosnowiec! Mamy dla Was bilety!

W sobotę pierwszy mecz II stopnia baraży z Zagłębiem Sosnowiec! Mamy dla Was bilety!
maj 15
13:32 2014

Trzy dni po wygranej batalii z Żagwią Dzierżoniów drużyna KSZO Ostrowiec Św. rozegra pierwszy pojedynek w ramach II stopnia baraży o prawo gry w I lidze. W najbliższą sobotę o godzinie 17 w Hali Sportowo – Widowiskowej KSZO podopieczni trenera Zbigniewa Tłuczyńskiego podejmować będą 12. zespół zakończonego niedawno sezonu zasadniczego w grupie B I ligi – Zagłębie Sosnowiec. Mamy do rozdania kilka wejściówek na to spotkanie. Co trzeba zrobić, by je zdobyć? To proste! Wystarczy odpowiedzieć na dwa łatwe pytania z zakresu historii spotkań obu drużyn i liczyć na odrobinę szczęścia w losowaniu.

Drużyny KSZO Odlewnia Ostrowiec Św. i Zagłębia Sosnowiec znają się bardzo dobrze. Zespół ze Śląska to beniaminek I ligi. Dwa poprzednie sezony spędził w IV grupie II ligi, którą z powodzeniem zwyciężył przed rokiem.

Pytania konkursowe:
1. Jaki jest bilans spotkań w meczach o ligowe punkty między zespołami KSZO Odlewnia Ostrowiec Św. i Zagłębie Sosnowiec (ilość zwycięstw – remisów – porażek)?
2. Kto w historii spotkań pomiędzy zespołami KSZO Odlewnia Ostrowiec Św. i Zagłębia Sosnowiec rzucił dla ostrowieckiej drużyny najwięcej bramek w jednym meczu?

Odpowiedzi na pytania konkursowe proszę przesyłać na adres e-mail kszo@mosir.ostrowiec.pl najpóźniej do soboty, do godziny 10. W tytule e-maila proszę napisać „KSZO Odlewnia Ostrowiec Św. – Zagłębie Sosnowiec”, a w treści obok prawidłowych odpowiedzi oraz swoich danych osobowych (imię i nazwisko oraz miejsce zamieszkania – wystarczy miejscowość) proszę umieścić formułkę:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do przeprowadzenia konkursu (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).”

Komentarze

Related Articles