KS KSZO Ostrowiec Świętokrzyski

Aktualności

Pływacy KSZO powiększyli przewagę w Dużej Lidze

Pływacy KSZO powiększyli przewagę w Dużej Lidze
maj 13
16:56 2014

Nie ma mocnych na KSZO Ostrowiec Św. w rozgrywkach Świętokrzyskiej Dużej Ligi Pływackiej. Ostrowczanie zwyciężyli w trzeciej rundzie, która w sobotę odbyła się na Pływalni Rawszczyzna. Umocnili się też na czele klasyfikacji generalnej po trzech rundach.

W zawodach rywalizowało 155 zawodników i zawodniczek z 13 klubów, w tym gościnnie z Kraśnika, Stalowej Woli, Tarnobrzega i Strzyżowa. W punktacji klubowej (bez klubów spoza okręgu) KSZO zgromadził 459 punktów i wyprzedził drugą Barakudę Starachowice o prawnie 300 oczek.

Z bardzo dobrej strony pokazały się sztafety KSZO 4×100 metrów stylem zmiennym. Drużyna w składzie Oskar Jarocha, Mikolaj Szeląg, Kacper Michta, Kamil Orłowski ustanowiła nowy rekord okręgu świętokrzyskiego juniorów 14-letnich, zespół w składzie Oliwia Kurasińska, Oliwia Ozdoba, Oliwia Wołek, Karolina Wicha może pochwalić się podobnym wyczynem wśród młodzików 13-letnich, a ekipa w składzie Wiktoria Błaszkiewicz, Aleksandra Banaczkowska, Anastazja Matracka, Paulina Boroś wśród młodzików 12-letnich.

Sprawdź wyniki 3. rundy Świętokrzyskiej Dużej Ligi Pływackiej

Komentarze

Related Articles