KS KSZO Ostrowiec Świętokrzyski

Aktualności

Baraże czas zacząć! W sobotę szczypiorniści KSZO grają w Dzierżoniowie, w środę rewanż w Ostrowcu Św.!

Baraże czas zacząć! W sobotę szczypiorniści KSZO grają w Dzierżoniowie, w środę rewanż w Ostrowcu Św.!
maj 08
22:02 2014

W sobotę o godzinie 20:00 w Hali OSiR w Dzierżoniowie piłkarze ręczni KSZO Odlewnia Ostrowiec Św. rozpoczną batalię o prawo gry w I lidze. W I stopniu baraży rywalem podopiecznych trenera Zbigniewa Tłuczyńskiego będzie wicemistrz 1. grupy II ligi – Żagiew Dzierżoniów. W środę 14 maja o godzinie 18:30 obie drużyny zmierzą się po raz drugi, tym razem w Hali Sportowo – Widowiskowej KSZO. Na zwycięzcę tego dwumeczu czeka już 12. zespół zakończonego niedawno sezonu zasadniczego w grupy B II ligi, Zagłębie Sosnowiec (mecze 17 i 21 maja).

Ostrowczanie w daleką podróż do Dzierżoniowa (ponad 400 kilometrów) wyjeżdżają już w piątkowe przedpołudnie. Jeszcze tego samego dnia – w porze meczu – zapoznają się z halą, w której dzień później rozpoczną bój o I ligę. Przeciwko miejscowej Żagwi zagrają w optymalnym zestawieniu i z wiarą w osiągnięcie korzystnego rezultatu. Optymizmem mogą napawać mecze sparingowe, które rozegrali w ramach przygotowań do najważniejszych spotkań sezonu. Podopieczni trenera Zbigniewa Tłuczyńskiego w ubiegłym tygodniu w Końskich pokonali wicemistrza I ligi – KSSPR. W miniony wtorek – również na wyjeździe – pokonali Warszawiankę, która podobnie jak KSZO Odlewnia Ostrowiec Św. w najbliższy weekend przystąpi do gier barażowych o prawo gry w I lidze (szczypiorniści ze stolicy zajęli 2. miejsce w 3. grupie II ligi).

Pozostaje wierzyć, że z Dzierżoniowa szczypiornistom KSZO uda się przywieść jak najkorzystniejszy wynik, a awans do dalszych gier przypieczętować w rewanżu przed własną publicznością. Doping w środowym meczu w Hali Sportowo – Widowiskowej KSZO na pewno się przyda, dlatego tradycyjnie ogłaszamy konkurs, w którym do wygrania są bilety na mecz rewanżowy z Żagwią Dzierżoniowów. Wystarczy odpowiedzieć na dwa łatwe pytania, a prawidłowe odpowiedzi przesłać na adres kszo@mosir.ostrowiec.pl.

Pytania konkursowe:
1. Ile punktów w sezonie zasadniczym 2013/2014 II ligi wywalczył zespół KSZO Odlewnia Ostrowiec Św.
2. Kto z kadry ostrowieckiego zespołu w sezonie 2012/2013 grał w polskiej I lidze (wystarczy wymienić trzech zawodników)?
Odpowiedzi na pytania konkursowe proszę przesyłać najpóźniej do wtorku, do godziny 10. W tytule e-maila proszę napisać „KSZO Odlewnia Ostrowiec Św. – Żagiew Dzierżoniów”, a w treści obok prawidłowych odpowiedzi oraz swoich danych osobowych (imię i nazwisko oraz miejsce zamieszkania – wystarczy miejscowość) proszę umieścić formułkę:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do przeprowadzenia konkursu (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).”

 

 

 

Komentarze

Related Articles