KS KSZO Ostrowiec Świętokrzyski

Aktualności

Pływacy KSZO na Grand Prix w Opolu

Pływacy KSZO na Grand Prix w Opolu
Maj 07
13:29 2014

Jedenaścioro reprezentantów KSZO Ostrowiec Św. wzięło udział w zawodach Grand Prix Pucharu Polski w Pływaniu, które w miniony weekend odbyły się na 50-metrowym basenie „Wodna Nuta” w Opolu. W imprezie wzięło udział 301 zawodników i zawodniczek z 51 klubów.

100m dowolny
Kobiety:
35. Sonia Wołoszyn 1:05.43
37. Julia Szafrańska 1:05.54
Mężczyźni:
49. Mateusz Rogoziński 59.58
68. Jakub Bartkowski 1:03.13

50m klasyczny
Mężczyźni:
35. Mikołaj Szeląg 35.74

200m motylkowy
Mężczyźni:
9. Kacper Michta 2:17.25
26. Cezary Pietrzyk 2:33.04

100m grzbietowy
Kobiety:
13. Wiktoria Jarocha 1:13.88
Mężczyźni:
23. Oskar Jarocha 1:08.23
24. Mateusz Krycia 1:08.29

200m zmienny
Kobiety:
10. Sonia Wołoszyn 2:32.36
Mężczyźni:
29. Kamil Orłowski 2:30.08
30. Mikołaj Szeląg 2:33.46
31. Cezary Pietrzyk 2:38.30

400m dowolny
Kobiety:
14. Wiktoria Jarocha 4:48.80
24. Julia Szafrańska 4:52.61
Mężczyźni:
18. Kacper Michta 4:19.04
29. Mateusz Krycia 4:26.45
30. Oskar Jarocha 4:26.53
32. Kamil Orłowski 4:28.75
41. Mateusz Rogoziński 4:34.64
56. Jakub Bartkowski 4:46.11

200m dowolny
Kobiety:
10. Sonia Wołoszyn 2:12.77
31. Julia Szafrańska 2:19.56
Mężczyźni:
32. Mateusz Krycia 2:03.38
40. Kacper Michta 2:05.24
51. Oskar Jarocha 2:07.78
56. Mateusz Rogoziński 2:08.32
60. Kamil Orłowski 2:08.86
81. Jakub Bartkowski 2:15.18
86. Cezary Pietrzyk 2:16.47
95. Mikołaj Szeląg 2:18.46

100m klasyczny
Mężczyźni:
36. Mikołaj Szeląg 1:19.91
39. Kamil Orłowski 1:25.12

50m motylkowy
Kobiety:
26. Sonia Wołoszyn 31.25
34. Wiktoria Jarocha 32.50
Mężczyźni:
54. Mateusz Rogoziński 30.55
61. Cezary Pietrzyk 31.09
64. Jakub Bartkowski 31.23

200m grzbietowy
Kobiety:
13. Wiktoria Jarocha 2:34.63
Mężczyźni:
25. Oskar Jarocha 2:27.61
27. Mateusz Krycia 2:28.11
36. Kacper Michta 2:32.58

800m dowolny
Kobiety:
9. Julia Szafrańska 9:55.11
10. Sonia Wołoszyn 5:23.52

400m zmienny
Mężczyźni:
15. Kamil Orłowski 5:07.27
23. Cezary Pietrzyk 5:23.71

50m dowolny
Kobiety:
35. Julia Szafrańska 30.24
42. Kacper Michta 27.40
Mężczyźni:
52. Mateusz Rogoziński 27.95
55. Jakub Bartkowski 28.07

200m klasyczny
Mężczyźni:
27. Mikołaj Szeląg 2:53.64

100m motylkowy
Kobiety:
24. Wiktoria Jarocha 1:11.53
Mężczyźni:
24. Kacper Michta 1:03.94
47. Jakub Bartkowski 1:09.32
50. Cezary Pietrzyk 1:10.12

50m grzbietowy
Kobiety:
19. Wiktoria Jarocha 35.02
21. Julia Szafrańska 35.80
Mężczyźni:
25. Oskar Jarocha 31.06
29. Kacper Michta 32.74

1500m dowolny
Mężczyźni:
14. Oskar Jarocha 17:16.46
19. Mateusz Krycia 17:34.33
20. Kamil Orłowski 17:36.04
26. Mateusz Rogoziński 18:00.64

Komentarze

Related Articles