KS KSZO Ostrowiec Świętokrzyski

Aktualności

Pływacy KSZO o Puchar kieleckiego MOSiRu

Pływacy KSZO o Puchar kieleckiego MOSiRu
Kwiecień 08
09:23 2014

29 pływaków KSZO wzięło udział w ubiegły weekend w III Ogólnopolskich Zawodach o Puchar MOSiR Kielce. Zawody zgromadziły na starcie 240 zawodników i zawodniczek z 13 klubów , w tym także z ukraińskiej Szkoły Sportowej w Równem.

Ostrowczanie należeli do najlepszych zespołów rywalizujących przez dwa dni w Kielcach. W klasyfikacji klubowej stanęli na najniższym stopniu podium (272 punkty), ustępując Koronie Swim Kielce (326pkt.) i RTP Victorii Radom (314pkt.). Indywidualnie na pływalni „Orka” wśród najlepszych notowani byli Adrianna Petrykowska (dzieci 9-lat, 607 pkt.), Filip Skierniewski (dzieci 10-lat, 536 pkt.) i Jakub Wilk (młodzik 12-lat, 1012 pkt.).

Sztafeta KSZO w składzie Paulina Boroń, Aleksandra Banaczkowska, Wiktoria Błaszkiewicz, Anastazja Matracka ustanowiła w Kielcach nowy rekord okręgu świętokrzyskiego młodzików 12 i 13 lat w konkurencji 4x50m stylem dowolnym.

KSZO na podium:

50m dowolny
Dzieci 9-lat: 1. Petrykowska Adrianna 39.61
Dzieci 10-lat: 1. Skierniewski Filip 35.87
Dzieci 11-lat: 1. Stefański Patryk 31.85
Młodzik 12-lat: 3. Banaczkowska Aleksandra 32.01, 2. Wilk Jakub 29.51

100m grzbietowy
Dzieci 9-lat: 1. Petrykowska Adrianna 1:35.14
Młodzik 12-lat: 3. Nowak Adrianna 1:25.69

200m klasyczny
Młodzik 12-lat: 3. Banaczkowska Aleksanda 3:07.03, 3. Klimas Michał 3:09.15

50m motylkowy
Młodzik 12-lat: 2. Matracka Anastazja 36.12

100m zmienny
Dzieci 10-lat: 1. Skierniewski Filip 1:29.94
Dzieci 11-lat: 3. Piliński Bartosz 1:26.71

400m dowolny
Młodzik 12-lat: 2. Błaszkiewicz Wiktoria 5:32.38, 3. Matracka Anastazja 5:32.54, 2. Wilk Jakub 5:01.59

4 x 50m zmienny
1. KSZO 1 (Boroń Paulina, Błaszkiewicz Wiktoria, Banaczkowska Aleksandra, Matracka Anastazja) 2:32.22

50m grzbietowy
Dzieci 9-lat: 1. Petrykowska Adrianna 43.17
Młodzik 12-lat: 3. Matracka Anastazja 36.36, 1. Wilk Jakub 34.37

100m klasyczny
Dzieci 10-lat: 1. Skierniewski Filip 1:39.20
Młodzik 12-lat: 3. Klimas Michał 1:28.22

100m motylkowy
Młodzik 12-lat: 2. Banaczkowska Aleksandra 1:23.43, 3. Błaszkiewicz Wiktoria 1:25.21

100m dowolny
Dzieci 9-lat: 1. Petrykowska Adrianna 1:28.46
Młodzik 12-lat: 3. Boroń Paulina  1:12.97, 1. Wilk Jakub 1:04.41

50m klasyczny
Dzieci 10-lat: 1. Skierniewski Filip 46.35
Młodzik 12-lat: 3. Banaczkowska Aleksandra 42.82, 2. Klimas Michał 39.69

200m zmienny
Młodzik 12-lat: 1. Wilk Jakub 2:40.71

4 x 50m dowolny
2. KSZO  1 (Boroń Paulina, Banaczkowska Aleksandra, Błaszkiewicz Wiktoria, Matracka Anastazja) 2:09.51 Rekord Okręgu Świętokrzyskiego Młodzików 13-lat, Młodzików 12-lat

Komentarze

Related Articles