KS KSZO Ostrowiec Świętokrzyski

Aktualności

Konkurs przed finałem play-off: KSZO Ostrowiec Św. – Karpaty Krosno

Konkurs przed finałem play-off: KSZO Ostrowiec Św. – Karpaty Krosno
marzec 31
13:02 2014

Już w najbliższy weekend rozegrane zostaną pierwsze mecze finału play-off o awans do siatkarskiej Orlen Ligi. W Ostrowcu Św. dwukrotnie (sobota – godz. 17 i niedziela – godz. 16) zmierzą się AZS WSBiP KSZO oraz PWSZ Karpaty MOSiR KHS Krosno. Mamy dla Państwa darmowe bilety na oba mecze! Wystarczy wziąć udział w konkursie i mieć odrobinę szczęścia w losowaniu.

Pytania konkursowe:
1. Kapitanem zespołu z Krosna jest wychowanka ostrowieckiego klubu Katarzyna Nadziałek. Proszę wskazać sezon, w którym zadebiutowała na zapleczu Orlen Ligi.
2. Proszę podać klub lub kluby – prócz AZS KSZO i Karpat Krosno, w których grała Katarzyna Nadziałek.

Na odpowiedzi, które należy przesyłać na adres e-mail: kszo@mosir.ostrowiec.pl, czekamy do piątku (godz. 12). Spośród wszystkich poprawnych odpowiedzi rozlosujemy trzy podwójne zaproszenia na mecz numer 1 (5 kwietnia) i trzy podwójne zaproszenia na mecz numer 2 (6 kwietnia). W tytule e-maila należy napisać „AZS WSBiP KSZO Ostrowiec Św. – Karpaty Krosno”. W treści, obok odpowiedzi na pytanie konkursowe, również swoje imię i nazwisko oraz adres zamieszkania. Należy również dodać formułkę:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do przeprowadzenia konkursu (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).”

Komentarze

Related Articles