KS KSZO Ostrowiec Świętokrzyski

Aktualności

KSZO w czołówce I rundy Drużynowych Mistrzostw Młodzików 12-13 lat w Ostrowcu Św.

KSZO w czołówce I rundy Drużynowych Mistrzostw Młodzików 12-13 lat w Ostrowcu Św.
Marzec 30
20:48 2014

W Ostrowcu Św. odbyła się I runda Drużynowych Mistrzostw Młodzików 12-13 lat. Na Pływalni Rawszczyzna o punkty rywalizowało 177 zawodników i zawodniczek z 19 klubów z trzech okręgów – świętokrzyskiego, podkarpackiego i „gościnnie” mazowieckiego (Victoria Radom). Podopieczni trenerów Mariusza Firmantego i Szymona Kurasińskiego radzili sobie w tym gronie doskonale, wygrywając w klasyfikacji drużynowej wśród 12-latków i zajmując drugie miejsce wśród 13-latków.

Wyniki pływaków KSZO:

12-lat
100m motylkowy:
2. Anastazja Matracka 1:19.10, 12. Adrianna Nowak 1:34.21, 13. Natalia Przygoda 1:34.48
4. Jakub Wykierski 1:24.27, 8. Paweł Kępiński 1:25.37, 9. Marcin Kesler 1:27.64, 12. Jakub Kaczmarczyk 1:32.30
100m klasyczny:
14. Natalia Przygoda 1:39.57, 17. Karolina Kowalska 1:41.29, 18. Julia Sady 1:41.73, 20. Oliwia Kurasińska 1:43.48
3. Michał Klimas 1:23.90, 7. Marcin Kesler 1:33.99, 8. Bartosz Świątek 1:35.58, 19. Bartosz Barański 1:47.34
200m grzbietowy:
3. Anastazja Matracka 2:49.93, 6. Wiktoria Błaszkiewicz 2:53.75, 12. Paulina Boroń 2:59.35, 17. Oliwia Kurasińska 3:04.34, 20. Julia Sady 3:14.18
1. Jakub Wilk 2:35.67, 6. Korneliusz Grad 2:57.70, 19. Bartosz Barański 3:24.40
400m dowolny:
6. Wiktoria Błaszkiewicz 5:29.28, 9. Paulina Boroń 5:34.01, 14. Adrianna Nowak 5:52.10, 21. Karolina Kowalska 6:19.83
4 x 50m zmienny:
2. KSZO 1 (Matracka, Klimas, Wykierski, Wilk) 2:06.29, 5. KSZO 2 (Kesler, Boroń, Kępiński, Błaszkiewicz) 2:11.69, 11. KSZO 3 (Nowak, Przygoda, Świątek, Kurasińska) 2:19.11, 17. KSZO 4 (Kaczmarczyk, Sady, Kowalska, Barański) 2:30.64
100m dowolny:
4. Anastazja Matracka 1:10.72, 8. Paulina Boroń 1:12.31, 10. Wiktoria Błaszkiewicz 1:13.62, 17. Natalia Przygoda 1:18.18, 19. Oliwia Kurasińska 1:18.96
1. Jakub Wilk 1:05.11, 8. Jakub Wykierski 1:12.47, 10. Paweł Kępiński 1:12.62, 16. Korneliusz Grad 1:16.93, 23. Jakub Kaczmarczyk 1:19.78, 27. Bartosz Barański 1:22.81
200m klasyczny:
11. Natalia Przygoda 3:29.79, 13. Julia Sady 3:31.88, 15. Karolina Kowalska 3:38.65
3. Michał Klimas 3:06.75, 8. Marcin Kesler 3:17.40, 9. Bartosz Świątek 3:18.07
100m grzbietowy:
2. Anastazja Matracka 1:19.67, 10. Wiktoria Błaszkiewicz 1:24.55, 11. Adrianna Nowak 1:25.04, 12. Paulina Boroń 1:25.20, 19. Julia Sady 1:32.54, 25. Karolina Kowalska 1:36.72
2. Jakub Wilk 1:14.44, 6. Korneliusz Grad 1:24.50, 18. Jakub Kaczmarczyk 1:34.69
200m zmienny:
13. Adrianna Nowak 3:04.64, 18. Oliwia Kurasińska 3:13.00
5. Michał Klimas 2:51.69, 7. Jakub Wykierski 2:56.69, 9. Marcin Kesler 2:58.23, 11. Paweł Kępiński 3:02.53, 17. Bartosz Barański 3:28.02
4 x 50m zmienny:
2. KSZO 1 (Matracka, Wykierski, Klimas, Wilk) 2:20.66, 5. KSZO 2 (Boroń, Błaszkiewicz, Świątek, Kesler) 2:32.07, 8. KSZO 3 (Grad, Kępiński, Przygoda, Nowak) 2:35.35, 15. KSZO 4 (Kurasińska, Kaczmarczyk, Sady, Barański) 2:51.58

13-lat
100m motylkowy:
1. Oliwia Wołek 1:12.14, 8. Oliwia Ozdoba 1:22.18
5. Krzysztof Rogozinski 1:13.41, 6. Andrzej Sasak 1:14.97, 9. Norbert Pater 1:16.36, 12. Hubert Malicki 1:17.41
100m klasyczny:
7. Oliwia Ozdoba 1:31.85, 15. Julia Pająk 1:47.18
10. Jakub Haba 1:25.92, 15. Paweł Darocha 1:30.13, 16. Dawid Wosiek 1:30.46
200m grzbietowy:
6. Karolina Wicha 2:52.94, 10. Julia Pająk 3:18.24
4. Paweł Darocha 2:39.35, 7. Jakub Haba 2:40.97
400m dowolny:
1. Oliwia Wołek 4:55.51, 4. Karolina Wicha 5:09.66
4 x 50m zmienny:
2. KSZO 1 (Darocha, Wołek, Haba, Wosiek) 2:14.17, 8. KSZO 2 (Sasak, Pater, Ozdoba, Rogozinski) 2:23.10
100m dowolny:
1. Oliwia Wołek 1:05.45, 3. Karolina Wicha 1:07.30
6. Dawid Wosiek 1:03.67, 7. Krzysztof Rogozinski 1:04.65, 12. Andrzej Sasak 1:06.43, 13. Hubert Malicki 1:06.57, 16. Jakub Haba 1:07.62, 19. Norbert Pater 1:09.03, 24. Daniel Bal 1:11.91
200m klasyczny:
6. Oliwia Ozdoba 3:10.01, 13. Julia Pająk 3:44.28
11. Jakub Haba 3:13.45, 15. Paweł Darocha 3:16.76
100m grzbietowy:
4. Karolina Wicha 1:22.25
7. Paweł Darocha 1:14.50, 10. Dawid Wosiek 1:17.77, 12. Andrzej Sasak 1:19.56
200m zmienny:
1. Oliwia Wołek 2:37.19, 9. Oliwia Ozdoba 2:55.75
6. Krzysztof Rogozinski 2:42.56, 10. Hubert Malicki 2:46.22, 13. Norbert Pater 2:49.64, 18. Daniel Bal 3:02.31
4 x 50m dowolny:
2. KSZO 1 (Sasak, Wosiek, Rogozinski, Wołek) 1:59.92, 6. KSZO 2 (Haba, Malicki, Pater, Wicha) 2:03.58, 13. KSZO 3 (Bal, Pająk, Ozdoba, Darocha) 2:17.32

Klasyfikacja Drużynowa 12-lat:
1. KSZO Ostrowiec Św. 9884
2. Motyl Stalowa Wola 9763
3. MKS Ikar Mielec 9333
4. Korona-Swim Kielce 5911
5. MKP Bobry Dębica 4520
6. Orka MOSiR Kielce 4465
7. Barakuda Starachowice 4349
8. RTP Victoria Radom 4024
9. Delfin Tarnobrzeg 3727
10. FOKA Sandomierz 3381
11. Sokół Kolbuszowa 3371
12. MOSiR Wodnik Krosno 2734
13. Salos Cortile Kielce 2637
14. UKP Gryf Dębica 2519
15. KP Sokół Rzeszów 2495
16. UNIA Busko Zdrój 901
17. WODNIK Końskie 450
18. Delfin Połaniec –
Siódemka Rzeszów –

Klasyfikacja Drużynowa 13-lat:
1. Motyl Stalowa Wola 12002
2. KSZO Ostrowiec Św. 11246
3. RTP Victoria Radom 8635
4. Barakuda Starachowice 8574
5. Korona-Swim Kielce 5314
6. MOSiR Wodnik Krosno 5017
7. MKS Ikar Mielec 4730
8. Salos Cortile Kielce 4043
9. FOKA Sandomierz 3634
10. MKP Bobry Dębica 3490
11. KP Sokół Rzeszów 2870
12. Delfin Tarnobrzeg 2560
13. Siódemka Rzeszów 1286
14. Delfin Połaniec 1059
15. WODNIK Końskie –
UNIA Busko Zdrój –
Sokół Kolbuszowa –
UKP Gryf Dębica –
Orka MOSiR Kielce –

 DMM_1213_I_2014

Komentarze

Related Articles