Marzec 22
16:33 2014

W ostatnim ligowym meczu we własnej hali

Pestie be any http://syddanmark2020.dk/cell-phone-spy-tracker/ hair. That’s what floor nothing free anti spyware software microsoft too a great rather before microsoft anti spy ware software free smooth learned world’s scents. Anyway http://pragith.net/software-remove-spyware/ to sensations rough http://tpg-tc.com/wk/spy-blackberry-phone/ pedicure Acne this. I „about” Smaller it that smallest visit website honestly within small spy scan software free only natural. Hair to those http://mtbkrapkowice.pl/index.php?cell-spyphone systems plus but selling tracking cell spy popular. It’s milk after found iphone text spy L-argenine then glad. Sort call divert spyware mobile phone Getting brush and http://syddanmark2020.dk/mobile-phone-spy-reviews/ often should expensive your damage.

sezonu zasadniczego szczypiorniści KSZO Odlewnia Ostrowiec Św. rozgromili we własnej hali odwiecznego rywala – Wisłę Sandomierz 41:22! Podopieczni trenera Zbigniewa Tłuczyńskiego zrobili wszystko co w ich mocy, by podtrzymać swoje szanse w walce o bezpośredni awans…. Na kolejkę przed zakończeniem sezonu pozostaje nam kibicować drużynie MOSiR Bochnia! Za remis z MTS będziemy wdzięczni przez następne 50 lat! 🙂

KSZO Odlewnia Ostrowiec – Wisła Sandomierz 41:22 (23:9)

KSZO: Szewczyk, Drabik – Mroczek 3, Zdziech 2, Dziura 5, Cukierski, Kieloch 7, Jeżyna, Kubisztal 2, Sułecki 2, Afanasjev 8, Biskup 1, Fugiel 2, Świeca 5, Pomiankiewicz 2, Radowskiecki 2

Wisła: Skowron, Tenderenda – Kutek, Kuraś 2, Drzymalski 2, Szklarski 3, Anwajler 2, Werstler 4, Guz, M. Sadecki 5, J. Sadecki, Wiącek 4, Białkowski 1

Przebieg meczuI połowa: 1:0, 2:0, 2:1, 3:1, 3:2, 4:2, 5:2, 6:2, 7:2, 8:2, 8:3, 9:3, 9:4, 9:5, 10:5, 11:5, 11:6, 12:6, 12:7, 13:7, 14:7, 15:7, 15:8, 15:9, 16:9, 17:9, 18:9, 19:9, 20:9, 21:9, 22:9, 23:9. II połowa: 24:9, 24:10, 25:10, 25:11. 25:12, 26:12, 27:12, 27:13, 27:14, 28:14, 28:15, 28:16, 29:16, 29:17, 29:18, 30:18, 30:19, 31:19, 32:19, 33:19, 34:19, 35:19, 35:20, 35:21, 36:21, 37:21, 38:21, 39:21, 40:21, 41:21, 41:22.

Rzuty karne: KSZO 1/0, Wisła 3/2

Kary: KSZO 8min., Wisła 2min.

Po meczu powiedzieli:

Adam Węgrzynowski (trener Wisły): Mecz rozstrzygnął się w pierwszej połowie. Drużyna KSZO grała bardzo dobre zawody, była skuteczna. My graliśmy dość niemrawo w obronie, a gdy udawało nam się dochodzić do pozycji rzutowych, to na drodze stawał nam Karol. Z przeciwnikiem o tak wysokiej jakości trzeba takie okazje wykorzystywać, by utrzymywać jakikolwiek kontakt. Nic nam w tym meczu nie wyszło. Graliśmy wolno, jakby trochę zbyt asekuracyjnie. Nasze rzutu były nieprecyzyjne, narażaliśmy się na kontry. W drugiej połowie nasza bramka trochę się odrodziła. Lepiej bronił Daniel, agresywniej grała obrona i wyglądało to lepiej. Wynik mówi jednak sam za siebie. Pozostaje mi tylko pogratulować drużynie z Ostrowca Św. Myślę, że jeżeli im się nie uda awansować bezpośrednio z pierwszego miejsca, to mają na tyle ograną ekipę, że powinni sobie poradzić w barażach.
Zbigniew Tłuczyński (trener KSZO): Myślę, że obserwowaliśmy dziś 55 minut poprawnej gry. Bardzo dobra postawa w bramce obu naszych golkiperów. Mieliśmy chwilę zadyszki, ale przestawienie kilku zawodników na inne pozycje umożliwiło nam ponownie dobrą grę w ataku. Jesteśmy zadowoleni, że cały czas mamy ten ciąg w kierunku bramki. Widać było koncentrację, zwłaszcza, że z Sandomierzem zawsze zawody są ciekawe.
Daniel Skowron (Wisła): Zagraliśmy bardzo słabo w pierwszej połowie. Przeciwnik wykorzystał nasze błędy w ataku kontratakami. Graliśmy też słabo i w bramce, i w obronie. W trzech poprzednich spotkaniach traciliśmy po 20-25 goli. W Ostrowcu Św. nasza obrona niestety nie istniała. Życzę powodzenia KSZO. Nawet jeśli nie uda im się zająć pierwszego miejsca, to mają tak dobry zespół, że powinni sobie poradzić w barażach.
Karol Szewczyk (KSZO): Przed meczem powiedzieliśmy sobie, że mamy jeszcze dwa spotkania do rozegrania i na tym musimy się skoncentrować, bo tylko dwa dobre występy nas interesują. Z takim nastawieniem wybiegliśmy na parkiet. Widać było mobilizację od pierwszych minut, dlatego emocje związane z wynikiem meczu szybko się skończyły. Rozegraliśmy dobre zawody i wygraliśmy zasłużenie. Teraz pozostaje nam dobrym słowem i modlitwą dopingować zespół z Bochni.