KS KSZO Ostrowiec Świętokrzyski

Aktualności

Konkurs przed meczem piłkarzy ręcznych z Wisłą Sandomierz

Konkurs przed meczem piłkarzy ręcznych z Wisłą Sandomierz
marzec 17
13:00 2014

Przed szczypiornistami KSZO Odlewnia Ostrowiec Św. ostatni „domowy” meczu sezonu zasadniczego 2013/2014 w II lidze. W najbliższą sobotę o godzinie 17 w derbowym pojedynku podejmą przy Świętokrzyskiej 11 Wisłę Sandomierz. Jak zwykle mamy do rozdania kilka wejściówek, z czym wiąże się konkurs o tematyce najbliższego spotkania podopiecznych trenera Zbigniewa Tłuczyńskiego. Tradycyjnie wśród osób, które prześlą poprawne odpowiedzi na dwa łatwe pytania, rozlosujemy pięć podwójnych zaproszeń.

Pytania konkursowe:
1. Proszę podać bilans spotkań pomiędzy zespołami KSZO Odlewnia Ostrowiec Św. i Wisłą Sandomierz w II-ligowych rozgrywkach (liczbę zwycięstw, porażek i ewentualnych remisów).
2. Proszę podać najwyższe II-ligowe zwycięstwo KSZO Odlewnia Ostrowiec Św. nad Wisłą Sandomierz i Wisły Sandomierz nad KSZO Odlewnia Ostrowiec Św.

Odpowiedzi na pytania konkursowe proszę przesyłać na adres e-mail kszo@mosir.ostrowiec.pl najpóźniej do piątku, do godziny 10. W tytule e-maila proszę napisać „KSZO Odlewnia Ostrowiec Św. – Wisła Sandomierz”, a w treści obok prawidłowych odpowiedzi oraz swoich danych osobowych (imię i nazwisko oraz miejsce zamieszkania – wystarczy miejscowość) proszę umieścić formułkę:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do przeprowadzenia konkursu (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).”

Komentarze

Related Articles