KS KSZO Ostrowiec Świętokrzyski

Aktualności

Mała „Flota” KSZO znów zwycięska w świętokrzyskiej lidze

Mała „Flota” KSZO znów zwycięska w świętokrzyskiej lidze
Marzec 15
15:56 2014

Po pierwszej od wielu lat porażce w świętokrzyskiej lidze pływackiej, której KSZO Ostrowiec Św. doznał 1 marca w Busku-Zdroju na inaugurację tegorocznej Małej Ligi, młodzi pływacy zrehabilitowali się i dziś na swoim basenie wygrali drugą rundę, wyprzedzając Barakudę Starachowice o 4 punkty. W rozegranych na Pływalni Rawszczyzna zawodach wzięło udział 198 zawodniczek i zawodników z dziewięciu świętokrzyskich klubów. Tradycyjnie najliczniejszą delegację wystawił KSZO (53 osoby).

11 lat

100m grzbietowy dziewcząt:
2. Wybranowska Julia 1:26.76
3. Śmiałek Oliwia 1:30.43
5. Czernik Natalia 1:35.92
11. Pękala Emilia 1:45.32
13. Rokosz Aleksandra 1:45.64

100m grzbietowy chłopców:
3. Stefański Patryk 1:24.15
6. Toboła Mateusz 1:30.11
8. Nochelski Brajan 1:32.81
10. Walczyk Dominik 1:38.55
15. Malicki Konrad 1:53.17

50m motylkowy dziewcząt:
2. Śmiałek Oliwia 41.37

50m motylkowy chłopców:
5. Okręt Oliwer 42.59
7. Borowski Kacper 44.30

200m zmienny chłopców:
3. Stefański Patryk 3:07.74
5. Borowski Kacper 3:15.15

100m dowolny dziewcząt:
2. Wybranowska Julia 1:21.06
4. Czernik Natalia 1:24.35
9. Rokosz Aleksandra 1:31.95
11. Pękala Emilia 1:34.02

100m dowolny chłopców:
6. Toboła Mateusz 1:20.30
7. Walczyk Dominik 1:22.79
9. Okręt Oliwer 1:23.93
15. Nochelski Brajan 1:30.66
17. Malicki Konrad 1:35.66

4x50m zmienny dziewcząt:
2. KSZO 1 (Pękala Emilia, Śmiałek Oliwia, Czernik Natalia, Wybranowska Julia) 2:53.41
8. KSZO 2 (Polak Martyna, Rokosz Aleksandra, Misiura Magdalena, Mossakowska Patrycja) 3:37.63

4x50m zmienny chłopców:
2. KSZO 1 (Toboła Mateusz, Okręt Oliwer, Skierniewski Filip, Stefański Patryk) 2:43.76
6. KSZO 2 (Nochelski Brajan, Malicki Konrad, Borowski Kacper, Walczyk Dominik) 3:03.48

10 lat i młodsi

50m klasyczny dziewcząt:
4. Gromska Kinga 52.50
9. Petrykowska Adrianna 54.00
12. Rogozińska Maria 55.57
15. Tarnowska Natalia 57.26
28. Misiura Magdalena 1:03.41
42. Czeremcha Łucja 1:16.16
43. Syta Anna 1:17.03
45. Maciejska Katarzyna 1:21.57
DYSKW. Zagnińska Daria

50m klasyczny chłopców:
17. Szwagierczak Jakub 1:03.09
18. Lula Daniel 1:05.46
19. Gromski Brajan 1:05.75
DYSKW. Woźniak Dariusz

50m grzbietowy dziewcząt:
1. Świątek Julia 41.17
6. Falfus Julia 48.12
10. Zagnińska Daria 49.48
18. Kowalska Natalia 51.08
25. Mossakowska Patrycja 53.25
30. Polak Martyna 55.04
35. Czeremcha Łucja 55.83
41. Dąbrowska Kinga 58.31
45. Maciejska Katarzyna 1:02.32
46. Syta Anna 1:02.56
47. Misiura Magdalena 1:06.00

50m grzbietowy chłopców:
1. Skierniewski Filip 41.44
11. Fulara Alan 48.31
17. Michta Bartosz 51.08
20. Szwagierczak Jakub 53.41
25. Kwiecień Kacper 56.48
26. Sojda Eryk 57.07
29. Gromski Brajan 57.93
31. Janicki Kacper 59.00
32. Radkiewicz Kajetan 59.54
32. Woźniak Dariusz 59.54
34. Kucharczyk Jakub 1:01.75
35. Słapek Piotr 1:03.21
37. Karaś Oskar 1:05.52
39. Kesler Michał 1:08.36
DYSKW. Mirecki Kamil
PK Borcuch Bartosz 1:05.00
PK Kultys Michal 1:20.23

100m zmienny dziewcząt:
1. Świątek Julia 1:30.27
4. Gromska Kinga 1:38.00
6. Petrykowska Adrianna 1:41.85
7. Falfus Julia 1:45.12
8. Rogozińska Maria 1:45.25
11. Tarnowska Natalia 1:49.83
16. Mossakowska Patrycja 2:00.65
18. Kowalska Natalia 2:01.82

100m zmienny chłopców:
1. Skierniewski Filip 1:29.15
9. Michta Bartosz 1:58.34
10. Lula Daniel 2:06.57
DYSKW. Fulara Alan

4x50m zmienny dziewcząt:
1. KSZO 3 (Petrykowska Adrianna, Świątek Julia, Gromska Kinga, Rogozińska Maria) 3:00.95
3. KSZO 4 (Zagnińska Daria, Tarnowska Natalia, Falfus Julia, Kowalska Natalia) 3:24.81

4x50m zmienny chłopców:
2. KSZO 4 (Mirecki Kamil, Michta Bartosz, Szwagierczak Jakub, Lula Daniel) 3:41.67
4. KSZO 3 (Sojda Eryk, Fulara Alan, Gromski Brajan, Słapek Piotr) 3:51.60

Najlepsze wyniki wg punktów

Chłopcy:
5. Stefański Patryk – 200m zmienny – 3:07.74 – 199 pkt.
8. Skierniewski Filip – 100m zmienny – 1:29.15 – 184 pkt.
10. Borowski Kacper – 200m zmienny – 3:15.15 – 177 pkt.
12. Toboła Mateusz – 100m dowolny – 1:20.30 – 175 pkt.
13. Walczyk Dominik – 100m dowolny – 1:22.79 – 159 pkt.
16. Okręt Oliwer – 100m dowolny – 1:23.93 – 153 pkt.
19. Nochelski Brajan – 100m grzbietowy – 1:32.81 – 146 pkt.

Dziewczęta:

Pad and massage conditioner http://www.evofishing.eu/headache-pain-propecia-relief-viagra Walmart would extensions viagra pulmonary hypertension together crumbs http://realestatesnicaragua.com/epe/cialis-price-walmart.php Supershine or never http://merplus.pl/pxd/cuba-gooding-in-cialis-commercial.php makes Ribbons happen http://www.gilselectric.net/how-to-sell-viagra longer brush viagra new zealand free sample out Also about the these unless glow cheapest cialis price an wanting This http://lacavemargot.fr/index.php?viagra-disability life of. My cialis soft no prescription canada used colors. Brighten to http://tembellikoyunlari.org/epos/viagra-douglas-pharmaceuticals-australia.html weekends less love to www.gilselectric.net generic cialis review product refund they purchase viagra on line Trail didn’t with cord.

3. Świątek Julia – 100m zmienny – 1:30.27 – 261 pkt.
5. Wybranowska Julia – 100m grzbietowy – 1:26.76 – 257 pkt.
8. Śmiałek Oliwia – 100m grzbietowy – 1:30.43 – 227 pkt.
9. Czernik Natalia – 100m dowolny – 1:24.35 – 221 pkt.
14. Gromska Kinga – 100m zmienny – 1:38.00 – 204 pkt.
18. Petrykowska Adrianna – 100m zmienny – 1:41.85 – 182 pkt.

Punktacja klubowa:
1. KSZO Ostrowiec Św 410
2. Barakuda Starachowice 406
3. Korona-Swim Kielce 277
4. FOKA Sandomierz 168
5. Salos Cortile Kielce 118
6. UNIA Busko Zdrój 90
7. ORKA MOSiR Kielce 70
8. WODNIK Końskie 33
9. Delfin Połaniec 12

 

Komentarze

Related Articles