KS KSZO Ostrowiec Świętokrzyski

Aktualności

Konkurs przed pierwszymi meczami play-off w I lidze siatkarek

Konkurs przed pierwszymi meczami play-off w I lidze siatkarek
marzec 11
14:44 2014

W najbliższy weekend kontynuowany będzie siatkarski maraton w Ostrowcu Św. Po emocjach związanych z finałowym turniejem Pucharu Polski kobiet czas na początek decydującej batalii o awans do Orlen Ligi miejscowego zespołu AZS WSBiP KSZO. Mamy do rozdania po trzy podwójne zaproszenia dla fanów pomarańczowo-czarnych. Wystarczy odpowiedzieć na dwa łatwe pytania.

Pytania konkursowe:
1. Proszę napisać jakimi wynikami kończyły się mecze AZS WSBiP KSZO Ostrowiec Św. i Budowlanych Toruń w sezonie zasadniczym 2013/14.
2. Proszę podać imię i nazwisko zawodniczki Budowlanych Toruń, która w przeszłości reprezentowała barwy ostrowieckiego klubu. Przez ile sezonów reprezentowała AZS WSBiP KSZO oraz z którymi zawodniczkami z obecnej kadry AZS WSBiP KSZO miała przyjemność grać wtedy w ostrowieckim zespole.
Na odpowiedzi, które należy przesyłać na adres e-mail: kszo@mosir.ostrowiec.pl, czekamy do piątku (godz. 12). Spośród wszystkich poprawnych odpowiedzi rozlosujemy trzy podwójne zaproszenia na mecz numer 1 (15 marca) i trzy podwójne zaproszenia na mecz numer 2 (16 marca). W tytule e-maila należy napisać „AZS WSBiP KSZO Ostrowiec Św. – Budowlani Toruń”. W treści, obok odpowiedzi na pytanie konkursowe, również swoje imię i nazwisko oraz adres zamieszkania. Należy również dodać formułkę:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do przeprowadzenia konkursu (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).”

Komentarze

Related Articles