KS KSZO Ostrowiec Świętokrzyski

Aktualności

Duża Liga Pływacka zainaugurowana w Sandomierzu

Duża Liga Pływacka zainaugurowana w Sandomierzu
Luty 26
11:00 2014

W Sandomierzu odbyła się pierwsza runda tegorocznej Świętokrzyskiej Dużej Lidze Pływackiej. W zawodach wzięło udział 161 osób z 11 klubów. Najliczniejszą grupę stanowili pływacy KSZO Ostrowiec Św., którzy zgłosili 45 osób (27 mężczyzn i 18 kobiet). Ostrowczanie zdecydowanie wygrali punktową klasyfikację klubową inaugurującej nowy sezon rundy, dystansując na podium Barakudę Starachowice i Salos Cortile Kielce. Mała Liga wystartuje 1 marca w Busku-Zdroju.

Wyniki mężczyzn:

15 lat i starsi
50m dowolny:
2. Dytkowski Jan 25.14
4. Krycia Mateusz 25.90
10. Rogoziński Mateusz 27.43
200m motylkowy:
1. Ksiażek Sebastian 2:10.13
2. Dytkowski Jan 2:17.18
4. Rogoziński Mateusz 2:25.61
100m zmienny:
1. Ksiażek Sebastian 1:00.85
5. Dytkowski Jan 1:03.86
11. Krycia Mateusz 1:05.83
15. Rogoziński Mateusz 1:08.94
400m zmienny:
1. Ksiażek Sebastian 4:38.76
7. Krycia Mateusz 4:56.38
4x100m dowolny:
1. KSZO 1 (Ksiażek Sebastian, Dytkowski Jan, Rogoziński Mateusz, Krycia Mateusz) 3:42.20

14 lat
50m dowolny:
2. Michta Kacper 27.30
4. Orłowski Kamil 27.90
5. Bartkowski Jakub 28.02
9. Dzik Marek 31.47
100m klasyczny:
1. Szeląg Mikołaj 1:15.72
3. Orłowski Kamil 1:18.48
5. Pietrzyk Cezary 1:20.75
8. Michta Kacper 1:24.98
9. Dzik Marek 1:25.03
10. Bartkowski Jakub 1:25.24
200m motylkowy:
1. Michta Kacper 2:19.75
2. Pietrzyk Cezary 2:27.45
100m zmienny:
2. Szeląg Mikołaj 1:12.34
3. Pietrzyk Cezary 1:12.53
5. Bartkowski Jakub 1:14.32
7. Dzik Marek 1:17.91
400m zmienny:
1. Orłowski Kamil 5:03.28
3. Szeląg Mikołaj 5:21.38
4x100m dowolny:
1. KSZO 2 (Michta Kacper, Pietrzyk Cezary, Szeląg Mikołaj, Orłowski Kamil) 4:08.74
2. KSZO 3 (Bartkowski Jakub, Bal Daniel, Dzik Marek, Haba Jakub) 4:35.32

13 lat
50m dowolny:
4. Wosiek Dawid 30.37
5. Sasak Andrzej 30.88
6. Malicki Hubert 30.98
11. Pater Norbert 31.70
13. Haba Jakub 32.01
15. Bal Daniel 34.54
100m klasyczny:
4. Darocha Paweł 1:33.27
100m zmienny:
2. Malicki Hubert 1:17.56
5. Haba Jakub 1:19.03
7. Darocha Paweł 1:22.54
10. Bal Daniel 1:27.09
12. Pater Norbert 1:29.69
400m zmienny:
3. Wosiek Dawid 5:46.90
4. Sasak Andrzej 5:56.02
4x100m dowolny:
2. KSZO 4 (Pater Norbert, Malicki Hubert, Sasak Andrzej, Wosiek Dawid) 4:34.72

12 lat
50m dowolny:
1. Wilk Jakub 29.80
8. Wykierski Jakub 32.58
9. Klimas Michał 32.80
11. Auguścik Daniel 33.25
12. Kępiński Paweł 33.31
13. Grad Korneliusz 33.35
15. Barański Bartosz 37.62
16. Kaczmarczyk Jakub 37.64
100m klasyczny:
2. Klimas Michał 1:29.39
4. Kesler Marcin 1:34.90
100m zmienny:
2. Wilk Jakub 1:18.86
6. Wykierski Jakub 1:23.92
8. Auguścik Daniel 1:25.14
9. Kesler Marcin 1:26.88
12. Kępiński Paweł 1:28.70
13. Grad Korneliusz 1:33.22
15. Barański Bartosz 1:38.25
16. Kaczmarczyk Jakub 1:39.82
4x100m dowolny:
2. KSZO 5 (Klimas Michał, Wykierski Jakub, Kesler Marcin, Wilk Jakub) 4:46.02
3. KSZO 6 (Barański Bartosz, Grad Korneliusz, Kaczmarczyk Jakub, Auguścik Daniel) 5:21.46

Wyniki kobiet:

15 lat i starsi
50m dowolny:
11. Kowal Paulina 31.58
12. Łosak Wiktoria 31.60
14. Pilińska Adrianna 32.64
15. Reczko Emilia 35.09
100m klasyczny:
6. Łosak Wiktoria 1:31.08
7. Pilińska Adrianna 1:35.80
8. Reczko Emilia 1:38.01
200m motylkowy:
2. Łosak Wiktoria 2:48.53
3. Kowal Paulina 2:49.87
100m zmienny:
2. Jarocha Wiktoria 1:12.90
12. Pilińska Adrianna 1:24.56
400m zmienny:
2. Jarocha Wiktoria 5:24.96
5. Reczko Emilia 6:17.87
4x100m dowolny:
2. KSZO 1 (Szafrańska Julia, Wołek Oliwia, Kowal Paulina, Jarocha Wiktoria) 4:20.71
4. KSZO 2 (Pilińska Adrianna, Reczko Emilia, Kroczek Iga, Łosak Wiktoria) 4:59.71

14 lat
50m dowolny:
1. Szafrańska Julia 29.66
5. Kroczek Iga 34.00
100m zmienny:
1. Szafrańska Julia 1:14.34
5. Kroczek Iga 1:27.23
400m zmienny:
1. Szafrańska Julia 5:26.40

13 lat
50m dowolny:
1. Wicha Karolina 30.91
6. Ozdoba Oliwia 33.73
100m klasyczny:
1. Wołek Oliwia 1:25.46
3. Ozdoba Oliwia 1:30.19
100m zmienny:
1. Wicha Karolina 1:19.44
400m zmienny:
1. Wołek Oliwia 5:34.93
4x100m dowolny:
3. KSZO 3 (Nowak Adrianna, Ozdoba Oliwia, Przygoda Natalia, Wicha Karolina) 5:04.11

12 lat
50m dowolny:
2. Matracka Anastazja 31.86
3. Błaszkiewicz Wiktoria 32.80
5. Boroń Paulina 33.43
8. Przygoda Natalia 34.64
9. Lis Kamila 35.06
10. Nowak Adrianna 35.51
100m klasyczny:
1. Banaczkowska Aleksandra 1:29.09
6. Nowak Adrianna 1:41.38
7. Przygoda Natalia 1:42.78
8. Sady Julia 1:43.86
9. Kowalska Karolina 1:44.04
100m zmienny:
2. Matracka Anastazja 1:19.91
3. Banaczkowska Aleksandra 1:20.45
5. Błaszkiewicz Wiktoria 1:25.07
9. Boroń Paulina 1:28.86
15. Sady Julia 1:38.20
16. Kowalska Karolina 1:38.80
4x100m dowolny:
1. KSZO 4 (Boroń Paulina, Matracka Anastazja, Błaszkiewicz Wiktoria, Banaczkowska Aleksandra) 4:57.59

Najlepsze wyniki wg punktów
Mężczyzn:
1. Ksiażek Sebastian (400m zmienny 4:38.76) 602
5. Dytkowski Jan (50m dowolny 25.14) 526
9. Krycia Mateusz (400m zmienny 4:56.38) 501
12. Michta Kacper (200m motylkowy 2:19.75) 475
14. Orłowski Kamil (400m zmienny 5:03.28) 468
Kobiet:
3. Jarocha Wiktoria (400m zmienny 5:24.96) 518
4. Szafrańska Julia (400m zmienny 5:26.40) 511
9. Wołek Oliwia (400m zmienny 5:34.93) 473
17. Wicha Karolina (50m dowolny 30.91) 425
19. Kowal Paulina (50m dowolny 31.58) 399
20. Łosak Wiktoria (50m dowolny 31.60) 398

Punktacja klubowa:
1. KSZO Ostrowiec Św. 354 (206 – mężczyźni, 148 – kobiety)
2. Barakuda Starachowice 173
3. Salos Cortile Kielce 164
4. Korona-Swim Kielce 102
5. UNIA Busko Zdrój 48
6. FOKA Sandomierz 47
7. Orka MOSiR Kielce 38
8. Delfin Połaniec 25
9. WODNIK Końskie 11

Komentarze

Related Articles