KS KSZO Ostrowiec Świętokrzyski

Aktualności

Konkurs przed hitem II ligi piłkarzy ręcznych: KSZO Odlewnia Ostrowiec Św. – MTS Chrzanów

Konkurs przed hitem II ligi piłkarzy ręcznych: KSZO Odlewnia Ostrowiec Św. – MTS Chrzanów
luty 25
14:26 2014

W najbliższą sobotę o godzinie 17 piłkarze ręczni KSZO Odlewnia Ostrowiec Św. jeden z najważniejszych meczy w sezonie. W ramach 15. kolejki o mistrzostwo II ligi podejmować będą we własnej hali MTS Chrzanów. Obie drużyny zgromadziły na swoim koncie po 26 punktów i liderują rozgrywkom. Mamy dla Państwa pięć podwójnych zaproszeń na ten mecz. Jedyny warunek, jaki trzeba spełnić by je otrzymać, to odpowiedź na dwa łatwe pytania. Zapraszamy do udziału w konkursie.

Pytania konkursowe:
1. Ile razy zespoły KSZO Odlewnia Ostrowiec Św. i MTS Chrzanów schodziły w tym sezonie z boiska w roli pokonanego i w jakich meczach miało to miejsce?
2. Kto z zawodników KSZO Odlewnia Ostrowiec Św. w meczu rozegranym 16 listopada w Chrzanowie rzucił najwięcej bramek dla ostrowieckiego zespołu?

Odpowiedzi na pytania konkursowe proszę przesyłać na adres e-mail kszo@mosir.ostrowiec.pl najpóźniej do piątku, do godziny 10. W tytule e-maila proszę napisać „KSZO Odlewnia Ostrowiec Św. – MTS Chrzanów”, a w treści obok prawidłowych odpowiedzi oraz swoich danych osobowych (imię i nazwisko oraz miejsce zamieszkania – wystarczy miejscowość) proszę umieścić formułkę:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do przeprowadzenia konkursu (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).”

Komentarze

Related Articles