KS KSZO Ostrowiec Świętokrzyski

Aktualności

Piłka ręczna w SMS od roku 2014/15?! Zapraszamy do I klasy Gimnazjum!

Piłka ręczna w SMS od roku 2014/15?! Zapraszamy do I klasy Gimnazjum!
luty 11
18:06 2014

Wiele wskazuje na to, że od września w Zespole Szkół Ogólnokształcących Mistrzostwa Sportowego w Ostrowcu Św. zainaugurowane zostaną zajęcia w pierwszej klasie gimnazjum o profilu piłka ręczna. Zielone światło dali już dyrektor szkoły i starosta ostrowiecki. Trwają rozmowy ze Związkiem Piłki Ręcznej w Polsce.

Szkolenie w klasie szczypiorniaka ma koordynować w ostrowieckiej placówce trener II-ligowych piłkarzy ręcznych KSZO Odlewnia Ostrowiec Św., były reprezentant Polski (219 meczy!) oraz brązowy medalista mistrzostw świata (1982) i uczestnik Igrzysk Olimpijskich w Moskwie (1980) – Zbigniew Tłuczyński.

Spotkanie organizacyjne dla rodziców, którzy chcieliby w roku szkolnym 2014/15 posłać swoje dzieci do I klasy Gimnazjum Mistrzostwa Sportowego o profilu piłka ręczna, odbędzie się 27 lutego o godzinie 16 w murach ostrowieckiej szkoły.

Szczegółowych informacji udziela członek zarządu KSZO i zawodnik II-ligowego zespołu Tomasz Radowiecki (Tel. 502408566).

W Zespole Szkół Ogólnokształcących Mistrzostwa Sportowego w Ostrowcu Św. z powodzeniem działają już klasy o profilu pływania, piłki siatkowej, a od niedawna również lekkoatletyczna.

Komentarze

Related Articles