KS KSZO Ostrowiec Świętokrzyski

Aktualności

Bilety na Finał Pucharu Polski Enea cup 2014

Bilety na Finał Pucharu Polski Enea cup 2014
styczeń 30
14:24 2014

Od poniedziałku na całego rusza sprzedaż biletów na finałowy turniej Pucharu Polski kobiet w piłce siatkowej „Enea cup 2014”, który w dniach 8-9 marca rozgrywany będzie w Hali Sportowo – Widowiskowej KSZO w Ostrowcu Św. Wejściówki za pośrednictwem internetowego systemu Ticketpro można kupić już od 27 stycznia. Od 3 lutego będzie je można nabyć również w obiektach ostrowieckiego Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji.
Po 50 biletów w sektorach A, I, L i V zarezerwowane jest dla klubów kibica zespołów, które zakwalifikują się do turnieju finałowego i będą rozprowadzane przez kluby.
Pozostałe wejściówki na „dużej” trybunie (sektory od A do I) można nabyć wyłącznie na portalu internetowym www.ticketpro.pl – 1. dzień i 2. dzień.
Od 3 lutego rusza bezpośrednia sprzedaż w Hali Sportowo – Widowiskowej KSZO (ul. Świętokrzyska 11 – sekretariat MOSiR – od poniedziałku do piątku, w godz. 7-15) na miejsca w sektorach M, N i P oraz na Pływalni Rawszczyzna (ul. Żeromskiego 32 – portal kasowy – 7 dni w tygodniu, w godz. 6-22) na miejsca w sektorach K, T i S.

Ceny biletów zostały skalkulowane w cenie 20 zł na sektory „wyższe” i 30 zł na sektory usytuowane bliżej boiska. Bilet kupiony na pierwszy dzień imprezy (8 marca) będzie upoważniał do obejrzenia obu spotkań półfinałowych (będzie można wejść i wrócić w dowolnym momencie). Na niedzielny finał wejściówki sprzedawane są oddzielnie.

Mecze półfinałowe (8 marca – sobota) rozpoczynać się będą o godzinie 14:45 i 17:45. Mecz finałowy (9 marca – niedziela) rozpocznie się o godzinie 14:45.

UWAGA DZIENNIKARZE: Wnioski akredytacyjne należy składać drogą elektroniczną poprzez stronę www.orlenliga.pl w zakładce http://www.orlenliga.pl/pcup/s/accreditation

sektory_na_hali

 

Komentarze

Related Articles