KS KSZO Ostrowiec Świętokrzyski

Aktualności

Rozstrzygnięcie konkursów – rozdajemy wejściówki na mecz z Dąbrową Górniczą

Rozstrzygnięcie konkursów – rozdajemy wejściówki na mecz z Dąbrową Górniczą
styczeń 29
10:34 2014

Dziś o godzinie 18 siatkarki I-ligowego AZS WSBiP KSZO rozpoczną batalię o awans do ćwierćfinału Pucharu Polski. Na ich drodze stanie jednak rywal z górnej półki, czwarty obecnie zespół Orlen Ligi – Tauron Banimex MKS Dąbrowa Górnicza. Łatwo nie będzie, ale jak zwykle w Ostrowcu Św. siódmym zawodnikiem ekipy trenera Dariusza Parkitnego będą kibice! Dla kilku osób mamy dobrą wiadomość, bo właśnie uśmiechnęło się do nich szczęście w losowaniu nagród w kolejnych konkursach ogłaszanych na stronach naszego portalu oraz fanpage’u.

Pytania konkursowe nie przysporzyły wiernym kibicom ostrowieckiego zespołu większego problemu. Mimo krótkiego czasu padło wiele prawidłowych odpowiedzi. A te brzmią następująco: Ostatnie ligowe pojedynki na linii Ostrowiec Św. – Dąbrowa Górnicza miały miejsce w sezonie 2006/2007. Oba spotkania zwyciężył zespół naszych dzisiejszych rywalek, wygrywając we własnej hali 3:1 i w Ostrowcu Św. 3:0. W sezonie 2009/2010 Plus Ligi Kobiet w barwach MKS Dąbrowa Górnicza brązowy medal wywalczyła była zawodniczka ostrowieckiego klubu – Katarzyna Walawender (obecnie Wąsowska).

Konkurs na www.KSZO.info (dwa bilety):
Paweł Pokusa – Ostrowiec Św.
Adrian Chablaszek – Ostrowiec Św.
Dominik Tomczyk – Ćmielów

Konkurs na Facebooku (jeden bilet):
Elżbieta Gałek – Ostrowiec Św.
Joanna Szklanowska – Ostrowiec Św.
Norbert Mokwiński – Ostrowiec Św.

Wejściówki będą do odebrania w kasie klubowej, już godzinę przed rozpoczęciem meczu. Gratulujemy wygranej i zapraszamy do udziału w kolejnych konkursach.

Komentarze

Related Articles