KS KSZO Ostrowiec Świętokrzyski

Aktualności

Błyskawiczny konkurs przed meczem Pucharu Polski

Błyskawiczny konkurs przed meczem Pucharu Polski
styczeń 27
17:28 2014

W środę o godzinie 18 kibiców piłki siatkowej w Ostrowcu Św. czeka wielkie sportowe święto. W pierwszym meczu VI rundy Pucharu Polski lider I ligi AZS WSBiP KSZO Ostrowiec Św. podejmował będzie aktualnie czwarty zespół Orlen Ligi – Tauron Banimex MKS Dąbrowa Górnicza! Dla fanów ostrowieckiej drużyny mamy błyskawiczny konkurs (rozstrzygnięcie w środę o godzinie 10), w którym do wygrania są trzy potrójne wejściówki na to spotkanie. Pytanie konkursowe dotyczyć będzie oczywiście historii ligowych potyczek na linii Ostrowiec Św. – Dąbrowa Górnicza.

Pytania konkursowe:

1. Jakimi wynikami zakończyły się ostatnie ligowe mecze (proszę podać wynik z I i II rundy sezonu zasadniczego) pomiędzy siatkarskimi drużynami z Ostrowca Św. i Dąbrowy Górniczej?

2. W sezonie 2009/2010 Plus Ligi Kobiet w barwach MKS Dąbrowa Górnicza brązowy medal wywalczyła zawodniczka, która w przeszłości reprezentowała również ostrowiecki klub. Proszę podać imię i nazwisko tej zawodniczki (może być panieńskie, pod którym występowała w Ostrowcu Św.).

Podpowiedz: Dla ułatwienia do newsa dodaliśmy zdjęcie z jednego ze spotkań, o którym mowa w pytaniu pierwszym. Na zdjęciu (na dalszym planie, z numerem 11) jest zawodniczka, o którą chodzi nam w drugim pytaniu.

Odpowiedzi proszę przesyłać (najpóźniej do środy, do godz. 10) na adres e-mail: kszo@mosir.ostrowiec.pl. W tytule wiadomości proszę wpisać „AZS WSBiP KSZO Ostrowiec Św. – Tauron Banimex MKS Dąbrowa Górnicza”, a w treści obok prawidłowej odpowiedzi również formułkę:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do przeprowadzenia konkursu (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).”

 

Komentarze

Related Articles