KS KSZO Ostrowiec Świętokrzyski

Aktualności

Wygraj wejściówki na mecz AZS WSBiP KSZO Ostrowiec – Zawisza Sulechów

Wygraj wejściówki na mecz AZS WSBiP KSZO Ostrowiec – Zawisza Sulechów
styczeń 20
21:08 2014

Zapraszamy do kolejnego konkursu dla kibiców, tym razem przed meczem w którym zmierzą się zespoły AZS WSBiP KSZO Ostrowiec i Zawiszy Sulechóww. Spotkanie rozpocznie się w najbliższą sobotę o godzinie 17 w hali przy ulicy Świętokrzyskiej.

1. Wymień imię i nazwisko oraz pozycję obu zawodniczek, które przed sezonem zmieniły barwy klubowe na linii AZS WSBiP KSZO Ostrowiec – Zawisza Sulechów.

2. W pierwszym meczu obu drużyn 3:0 wygrały ostrowczanki. Podaj wynik poszczególnych setów.

Na odpowiedzi, które należy przesyłać na adres e-mail: kszo@mosir.ostrowiec.pl, czekamy do piątku (godz. 12). Spośród wszystkich poprawnych odpowiedzi rozlosujemy trzy podwójne zaproszenia na mecz AZS WSBiP KSZO Ostrowiec Św. – Zawisza Sulechów. W tytule e-maila należy napisać „AZS WSBiP KSZO Ostrowiec Św. – Zawisza Sulechów”. W treści, obok odpowiedzi na pytanie konkursowe, również swoje imię i nazwisko oraz adres zamieszkania. Należy również dodać formułkę:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do przeprowadzenia konkursu (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).”

Komentarze

Related Articles