KS KSZO Ostrowiec Świętokrzyski

Aktualności

Szczypiorniści rozpoczynają rundę rewanżową! Ogłaszamy konkurs!

Szczypiorniści rozpoczynają rundę rewanżową! Ogłaszamy konkurs!
styczeń 17
16:26 2014

Wczoraj w Chrzanowie zainaugurowana została runda rewanżowa sezonu 2013/2014 w IV grupie II ligi piłkarzy ręcznych. Lider nie dał najmniejszych szans Wiśle Sandomierz, wygrywając różnicą 14 trafień. Dziesiąta kolejka zamknięta zostanie w środę 22 stycznia w Ostrowcu Św., gdzie podopieczni trenera Zbigniewa Tłuczyńskiego podejmować będą rezerwy Vive Targi Kielce. Początek spotkania o godzinie 18:30.

10. kolejka:
MTS Chrzanów – Wisła Sandomierz 40:26 (22:14)
Orzeł Przeworsk – MOSiR Bochnia
Juvenia Rzeszów – Grunwald Ruda Śląska
Wanda Kraków – Politechnika Świętokrzyska Kielce
KSZO Odlewnia Ostrowiec Świętokrzyski – KS Vive II Kielce (środa, godz. 18:30)

Dla kibiców szczypiorniaka w Ostrowcu Św. (i nie tylko) mamy tradycyjny konkurs, w którym można wygrać podwójne zaproszenia na mecz z Vive Targi II Kielce. Wystarczy odpowiedzieć na dwa proste pytania!

1. Kto w meczu rozegranym w Kielcach pomiędzy Vive Targi II i KSZO Odlewnia Ostrowiec Św. (28 września ubiegłego roku) rzucił najwięcej bramek dla drużyny prowadzonej przez trenera Zbigniewa Tłuczyńskiego?
2. W przeszłości (przed sezonem 2012/13) szkoleniowcami II-ligowego zespołu KSZO Odlewnia Ostrowiec Św. byli dwaj trenerzy związani z Kielcami. Proszę podać imię i nazwisko jednego z nich.

Na prawidłowe odpowiedzi czekamy do wtorku (do godziny 12). Należy je przesłać na adres e-mail kszo@mosir.ostrowiec.pl. W tytule należy napisać „KSZO Odlewnia Ostrowiec Św. – Vive Targi Kielce”, a w treści – prócz odpowiedzi na pytania konkursowe – swoje imię i nazwisko oraz adres zamieszkania, a także formułkę:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do przeprowadzenia konkursu (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).”

Wśród prawidłowych odpowiedzi wylosujemy pięć osób, które w nagrodę otrzymają po dwa bilety na środowy mecz.

 

 

Komentarze

Related Articles