KS KSZO Ostrowiec Świętokrzyski

Aktualności

W środę siatkarski Puchar w Ostrowcu Św.

W środę siatkarski Puchar w Ostrowcu Św.
styczeń 12
08:13 2014

Już w najbliższą środę o godzinie 18 w Hali Sportowo – Widowiskowej KSZO w Ostrowcu Św. rozegrany zostanie mecz VI rundy siatkarskiego Pucharu Polski mężczyzn pomiędzy zespołami Lotosu Trefl Gdańsk i Effectora Kielce.

Bilety na to ciekawie zapowiadające się spotkanie od piątku można kupić w przedsprzedaży w ostrowieckiej hali. Ceny wejściówek skalkulowano na 10zł – normalny oraz 5zł – ulgowy (uczniowie, studenci oraz emeryci i renciści). Dzieci do lat 10 będą mogły obejrzeć mecz za darmo, pod warunkiem, że będą przebywać pod opieką osoby dorosłej. Bilety można nabyć na portierni ostrowieckiej hali, codziennie w godzinach 7-21. W dniu meczu od godziny 16 będą sprzedawane w kasach. Na mecz Lotosu Trefl z Efffectorem nie obowiązują darmowe wejścia dla grup szkolnych.

Kibice siatkarskiej drużyny AZS WSBiP KSZO będą mieli okazję zobaczenia w akcji brata jednej z najlepszych zawodniczek ostrowieckiej drużyny – Katarzyny Brojek. Wojciech Żaliński, bo o nim mowa, gra na pozycji przyjmującego w zespole Lotosu Trefl. W zespole z Gdańska występuje również reprezentant Polski Jakub Jarosz.

Drużyny z Kielc i Gdańska w tabeli Plus Ligi dzieli jedno miejsce. Niedawno (8 stycznia) spotkały się w meczu o ligowe punkty. W rozegranym w Gdańsku meczu górą był zespół Lotosu Trefla, wygrywając 3:0 (29:27, 25:18, 26:24). W ostatniej kolejce gdańszczanie kontynuowali dobrą passę, odprawiając 3:0 outsidera z Bielska-Białej, natomiast Effector przed własną publicznością uległ 0:3 zespołowi AZS Częstochowa. Po 13. kolejkach Lotos Trefl z 16 punktami zajmuje 8 miejsce, natomiast Effector z 12 punktami miejsce 9.

Komentarze

Related Articles