KS KSZO Ostrowiec Świętokrzyski

Aktualności

Wygraj wejściówkę na mecz z Budowlanymi Toruń

Wygraj wejściówkę na mecz z Budowlanymi Toruń
styczeń 07
09:51 2014

Zapraszamy do kolejnego konkursu dla kibiców, tym razem przed meczem I ligi siatkówki, w którym zmierzą się zespoły AZS WSBiP KSZO Ostrowiec i Budowalni Toruń. Spotkanie rozpocznie się w najbliższą sobotę o godzinie 17 w hali przy ulicy Świętokrzyskiej.

Chętni na otrzymanie podwójnego zaproszenia muszą odpowiedzieć na dwa pytania:

1. Pierwszy mecz pomiędzy AZS WSBiP KSZO Ostrowiec i Budowlanymi Toruń rozegrany został w Toruniu i zakończył się wygraną pomarańczowo-czarnych 3:2. Podaj, które z pięciu setów wygrały podopieczne trenera Dariusza Parkitnego.

2. Ile ligowych spotkań Budowlanych Toruń w sezonie 2013/2014 kończyło się po tie-breaku?

 

Na odpowiedzi, które należy przesyłać na adres e-mail: kszo@mosir.ostrowiec.pl, czekamy do piątku (godz. 12). Spośród wszystkich poprawnych odpowiedzi rozlosujemy trzy podwójne zaproszenia na mecz AZS WSBiP KSZO Ostrowiec Św. – Budowlani Toruń. W tytule e-maila należy napisać „AZS WSBiP KSZO Ostrowiec Św. – Budowlani Toruń”. W treści, obok odpowiedzi na pytanie konkursowe, również swoje imię i nazwisko oraz adres zamieszkania. Należy również dodać formułkę:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do przeprowadzenia konkursu (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).”

Komentarze

Related Articles