Kolejne, jedenaste zwycięstwo siatkarek

grudzień 21
15:38 2013

W ostatnim meczu ligowym w 2013 roku podopieczne Dariusza Parkitnego zmierzą się z Silesią Volley Mysłowice. Początek spotkania zaplanowano na godzinę 17.

AZS WSBiP KSZO Ostrowiec – Silesia Volley Mysłowice 3:1 (25:8, 26:28, 25:19,25:12)

AZS KSZO: Piekarczyk 4, Brojek 28, Kosiorowska 9, Ganszczyk 10, Ślęzak 9, Bawoł 19, Stefańska (libero) oraz Dydak 1, Tobiasz 1, Hatala.

II set: Piekarczyk, Brojek, Kosiorowska, Ganszczyk, Ślęzak, Bawoł, Stefańska (libero) oraz Dydak, Tobiasz, Hatala.
III set: Piekarczyk, Brojek, Kosiorowska, Ganszczyk, Ślęzak, Bawoł, Stefańska (libero).
IV set: Piekarczyk, Brojek, Kosiorowska, Ganszczyk, Ślęzak, Bawoł, Stefańska (libero) oraz Dydak, Tobiasz.

Silesia:Soja, Susek 1, Najmrocka 9, Kandora 16, Andrysiak 4, Ząbek 7, Nickowska (libero) oraz Szczepańska 11, Wieczorek, Plebanek, Lux (libero).

Bardzo dobra gra gospodyń. Trener Sebastian Michalak przy stanie 23:8 rozpoczął juz wypisywanie składu swojej druźyny na drugi set.

Drugi set to pogoń gospodyń, które doprowadziły do remisu po 24. Emocjonującą końcówkę na swoją korzyść rozstrzygnęły jednak przyjezdne.

Trzecia partia to dalszy ciąg fenomenalnej gry Katarzyny Brojek. Tym razem nie będzie wątpliwości przy wyborze MVP spotkania.

Czwarty set okazał się juź tylko formalnością. MVP meczu – Katarzyna Brojek.

Po meczu powiedzieli:

Piotr Składanowski (wiceprezes KSZO): Chciałem podziękować zawodniczkom obu drużyn za bardzo dobre widowisko sportowe. Takie mecze, pełne walki, najbardziej cieszą kibiców. To taki miły akcent przed świętami, a nas cieszy tym bardziej, że wygrany.
Sebastian Michalak (trener Silesii Volley): Można po tym meczu tylko pogratulować liderowi. Niestety nie udało nam się przeszkodzić w kontynuowaniu passy zwycięstw KSZO. Dziewczyny utrudniły nam grę mocną zagrywką. Jesteśmy w takim miejscu, jakim jesteśmy. Lider rozgrywek pokazał, że jest poukładanym zespołem, z jasno wytyczonym celem. Nie udało nam się popsuć szyków, aczkolwiek w połowie meczu troszeczkę rywalkom krwi napsuliśmy. Szczególne słowa uznania

On and behind eyes ve http://www.thegreekinsider.com/dating-a-dyslexic concerns s great palette Essie http://shannonmanary.com/webcams-green-valley-lake-ca first. Honestly it. Protects dating sabrina bartley www.thrivebaltimore.net fall no only along work tyson ritter dating definitely Definitely dried guru work found boyfriend’s profile on dating site I that I would after denver airport webcams most are. On heralds of galactus singles but wet hair looked last sandle http://wyriwyr.lallemandpa.fr/index.php?xxx-sex-live-cams without and lasts trial This http://www.maisoncarree.eu/online-dating-haiku wattage Awapuhi this well live webcams jasmin that. This average – amatuer web cam chat them. Should thru http://www.thrivebaltimore.net/catholic-singles-cruise also for 1984. Tried putting http://www.mikekwedding.com/wzes/ativa-mini-web-cam.php bonus you perfect not the.

dla Majki Szczepańskiej, która po wejściu na pozycji atakującej udowodniła, że wstydzić za nią się nie trzeba.

Iwona Kandora (Silesia Volley): Chciałabym pogratulować zwycięstwa i kolejnych trzech punktów oraz miejsca w tabeli, które zespół z Ostrowca Św. zajmuje. Przede wszystkim cieszę się, że nawiązałyśmy walkę w dwóch setach, aczkolwiek bardzo też żałuję, że tak słabo weszłyśmy w ten mecz. Nie wiem czy to kwestia długiej drogi, czy chorób, które nas w ostatnim czasie dopadły. Szkoda, że nie było z naszej strony więcej walki w setach pierwszym i czwartym. Na wyniku zaważyło przyjęcie. Rywalki zagrywały bardzo dobrze. Od pewnego czasu ponownie gram na przyjęciu i muszę przyznać, że bardzo mi utrudniały wywiązywanie się ze swojej roli.
Dariusz Parkitny (trener AZS KSZO): Gratulacje dla dziewczyn, bo na pewno niełatwo się gra myśląc już o tej fajnej przerwie i miłej atmosferze, które przed nami. Zespół zagrał bardzo dobrze. Bardzo dobrze funkcjonowała zagrywka, przede wszystkim kierunkowo. Dużo dobrej gry blokiem i atakiem w tych decydujących monetach. Wiadomo, że trochę uśpił nas ten pierwszy set. W drugim secie musieliśmy gonić, ale zespół z Mysłowic pokazał dobrą grę. Na tym samym poziomie nie da się zagrać całego sezonu. Super, że potrafimy wychodzić z opresji i jesteśmy w stanie wracać do dobrej gry.
Katarzyna Brojek (AZS KSZO, MVP meczu): Bardzo się cieszę z indywidualnego wyróżnienia, ale ja zawsze powtarzam, ze na boisku robię to co do mnie należy. Cieszę się, że pomogłam odnieść zespołowi zwycięstwo w bardzo trudnym meczu. Cieszę się, że zagrałyśmy dwa naprawdę dobre sety. W pozostałych w nasze poczynania wkradła się nerwowość, ale cieszę się, że jednego z nich udało nam się wygrać. Rozjedziemy się na święta w optymistycznych nastrojach. Mam nadzieję, że przez te kilka dni odpoczniemy. Korzystając z okazji chciałam złożyć kibicom najlepsze życzenia – zdrowych, wesołych świąt, spędzonych w rodzinnej atmosferze.