KS KSZO Ostrowiec Świętokrzyski

Aktualności

Rozstrzygnięcie konkursu przed meczem z SMS PZPS Sosnowiec

Rozstrzygnięcie konkursu przed meczem z SMS PZPS Sosnowiec
grudzień 13
12:32 2013

Miło nam poinformować, że zapadły rozstrzygnięcia w kolejnych konkursach organizowanych przez nasz Klub. Przypomnijmy, że do wygrania były bilety na jutrzejszy mecz I ligi siatkówki kobiet AZS WSBiP KSZO Ostrowiec Św. – SMS PZPS Sosnowiec. Wejściówki można było wygrać na dwa sposoby, odpowiadając poprawnie na pytanie konkursowe na naszej klubowej stronie internetowej oraz udostępniając na swoim profilu facebook plakat promujący mecz. Poniżej prezentujemy listę osób, do których uśmiechnęło się szczęście w losowaniu.

Nagrody wylosowali:

Konkurs na stronie www.kszo.info (dwie wejściówki):
Anna Kuczun – Ostrowiec Św.
Michał Rdzanek – Ostrowiec Św.
Patryk Chablaszek – Ostrowiec Św.

Udostępnij plakat na FB (jedna wejściówka):
Magdalena Mazurek
Paweł Śliwiński
Agata Kargul

Bilety będę czekały w kasie klubowej w dniu meczu (godzinę przed pierwszym gwizdkiem). Gratulujemy i zapraszamy do kolejnych konkursów!

Komentarze

Related Articles