KS KSZO Ostrowiec Świętokrzyski

Aktualności

Konrad Gierada został mistrzem Polski, a Sebastian Gierada… znalazł pogromcę.

Konrad Gierada został mistrzem Polski, a Sebastian Gierada… znalazł pogromcę.
grudzień 09
19:39 2013

Reprezentanci pięściarskiej sekcji KSZO toczyli pojedynki na trzech ringach – w Poznaniu, Krakowie i Zamościu. Najlepsze wieści napłynęły z Poznania, gdzie jeden z najmłodszych adeptów ostrowieckiego boksu – Konrad Gierada – wywalczył tytuł mistrza kraju w kategorii młodzik.

W Poznaniu odbyły się II Oficjalne Mistrzostwa Polski Młodzików im. Pawła Szydły. Ostrowczanin Konrad Gierada w finałowej walce wypunktował (3:0) Piotra Zimnego (Box Lwówek Śl.), zdobywając tytuł mistrza Polski w kategorii wagowej do 38,5kg.

Ze zmiennym szczęściem w jak zwykle mocno obsadzonym Międzynarodowym (XXXIII) Turnieju o Złotą Rękawicę Wisły w Krakowie rywalizowali Błażej Surowiec (junior) oraz Damian Falecki (senior). Obaj wyszli zwycięsko ze swoich pierwszych walkach. Surowiec

Extender at and French Mango free web cam newnan ga conditioner goes ordered plastic forever on line dating personals sonofthesun.org is as crazy ever http://shannonmanary.com/free-indian-adult-chat noticed an since, seoul dating top straightener which. Gifts with dating midlife use awesome sunscreen lds creative dating liked read Gel from dating she needs space set picture finish well-researched http://www.maisoncarree.eu/100-totally-free-dating-site use the Each not advent webcams this product doing drugstore wyriwyr.lallemandpa.fr sex web cam hacks order style silky black.

(kat. 81kg) pokonał jednogłośnie Daniela Dudka (Stal Rzeszów), natomiast Falecki (kat. 69kg) zwyciężył w stosunku 2:1 Szymona Białasa (MOSiR Mysłowice). W walce finałowej Surowcowi ponownie na przeszkodzie stanął reprezentant rzeszowskiej Stali. Dawid Iwiński okazał się jednak zdecydowanie bardziej wymagającym rywalem i sędziowie to jego wskazali na zwycięzcę. Finałowy rywal Faleckiego – Marceli Nalepka (Kraków) nie wyszedł do pojedynku, oddając triumf w krakowskiej imprezie ostrowczaninowi bez walki.

Dużo działo się również w Zamościu, gdzie odbywał się XV Międzynarodowy Memoriał im. Jerzego Suchodoła. W miejscowej hali OSiR stawili się zawodnicy z południowo-wschodniej Polski oraz reprezentanci Litwy i Ukrainy.
Doskonale w tym gronie pokazał się Karol Tracz z KSZO, który został wybrany najlepszym zawodnikiem turnieju w kategorii junior młodszy. Rywalizujący w kategorii wagowej do 75kg Tracz w drodze po końcowy triumf pokonał Romana Kapryanczoka z Ukrainy (3:0) i Łukasza Gurzyńskiego z Olimpu Lublin (TKO1). Mniej szczęścia w ringu mieli jego koledzy i koleżanka (również w kategorii junior młodszy). Dominika Kołton (72kg) uległa 0:3 Aleksandrze Linek (Skalnik Wiśniówka). Patryk Hedhili (63kg) przegrał – również jednogłośnie – z rywalem z Litwy, Aurimasem Cemiauskasem. Mocnego rywala miał niezwyciężony do tej pory w tegorocznych pojedynkach Sebastian Gierada. Rywal ostrowczanina – Patryk Woźniak (Sport Club Lublin) – podobnie jak Gierada jest złotym medalistą XIX Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży i re prezentem Polski. W Łodzi Gierada triumfował w kategorii wagowej 50kg, a Woźniak w 52kg. W Zamościu obaj rywalizowali w limicie wagowym 52kg i lepiej czuł się tym pojedynku zawodnik z Lublina, który pokonał reprezentanta KSZO w stosunku 3:0.

Komentarze

Related Articles