KS KSZO Ostrowiec Świętokrzyski

Aktualności

III Międzynarodowy Turniej Mikołajkowy Piłki Wodnej na Pływalni Rawszczyzna

III Międzynarodowy Turniej Mikołajkowy Piłki Wodnej na Pływalni Rawszczyzna
Listopad 30
13:18 2013

Doskonale rozpoczęli młodzi waterpoliści KSZO udział w mocno obsadzonym III Międzynarodowym Turnieju Mikołajkowym Piłki Wodnej w Ostrowcu Św. W swoim pierwszym turniejowym meczu podopieczni trenera Roberta Serwina rozgromili rówieśników ŁSTW Łódź 19:2. Później nie było już tak dobrze, ale młody zespół KSZO stoczył dwa wyrównane pojedynki z zespołami z Niemiec i Ukrainy, ulegając im nieznacznie. Turniej w Ostrowcu Św. wygrało Dynamo Lwów, przed Spandau 04 Berlin, KSZO i ŁSTW Łódż. Turniej rozgrywany był pod patronatem honorowym prezydenta Ostrowca Jarosława Wilczyńskiego, starosty ostrowieckiego Zdzisława Kałamagi oraz posłów Jarosława Rusieckiego, Zbigniewa Pacelta i Jarosława Górczyńskiego.

Wyniki:

Dynamo Lwów – Spandau 04 Berlin 9:6 (1:3, 4:1, 1:2, 3:0)

KSZO Ostrowiec Św. – ŁSTW Łódź 19:2 (4:0, 5:0, 5:1, 5:1)
Bramki dla KSZO: Ozga, Waza, Nawodziński, Lipicki – 3, Sadłowski, Pałasz – 2, Kochański, Wiecheć, Krakowiak – 1

ŁSTW Łódź – Dynamo Lwów 5:18 (2:4, 0:6, 1:3, 2:5)

KSZO Ostrowiec Św. – Spandau 04 Berlin 6:7 (0:2, 4:0, 0:4, 2:1)
Bramki dla KSZO: Ozga – 3, Sadłowska, Waza, Kucharski – 1

ŁSTW Łódź – Spandau 04 Berlin 5:21 (0:4, 0:5, 3:6, 2:6)

KSZO Ostrowiec Św. – Dynamo Lwów 6:8 (1:1, 1:2, 3:3, 1:2)
Bramki dla KSZO: Sadłowski, Kucharski – 2, Waza, Lipicki – 1

 

Tabela turnieju:

1. Dynamo Lwów 9:0 35-17
2. Spandau 04 Berlin 6:3 34-20
3. KSZO Ostrowiec Św. 3:6 31-17
4. ŁSTW Łódź 0:9 12-58

Wyróżnienia indywidualne:
Najlepszy bramkarz: Jakub Krawczyk (KSZO)
Najlepszy zawodnik: Patryk Sadłowski (KSZO)
Najskuteczniejszy zawodnik: Orest Dzura (Dynamo)
Najmłodszy zawodnik: Stanisław Rapacki (ŁSTW)
Nadzieja ostrowieckiej piłki wodnej: Kamil Nawodziński (KSZO)

 

Składy zespołów:

KSZO Ostrowiec Św.: Krawczyk, Sadłowski, Ozga, Grys, Kochański, Waza, Kucharski, Nawodziński, Pałasz, Lipicki, Wiecheć, Krakowiak, Żak

ŁSTW Łódź: Andrzejewski, Wulkiewicz, Rapacki, Janicki, Kielan, Gabryszewski, Wośko, Wojtyniak, Razwens, Kowalczyk

Dynamo Lwów: Babskyy, Bas, Detsyk, Dzura, Filipov, Kulikov, Lisovyy, Nahulyak, Pohosyan, Sadovyi, Seredovych, Startsev, Zhurravel

Spandau 04 Berlin: Achterberg, Andruszkiewicz, Heyde, Mahmodudzadehto, Aslan, Kodel, Deibert, Ostmann, Haushild, Kurowsky, Sturz

 

Turniej_Mikolajkowy_2013_plakat

Komentarze

Related Articles