KS KSZO Ostrowiec Świętokrzyski

Aktualności

Konkurs przed meczem piłkarzy ręcznych z MOSiRem Bochnia

Konkurs przed meczem piłkarzy ręcznych z MOSiRem Bochnia
listopad 18
20:01 2013

W najbliższą niedzielę o godzinie 15 w meczu na szczycie IV grupy II ligi w Ostrowcu Św. zmierzą się aktualny lider i wicelider. Tradycyjnie chcieliśmy zaprosić kibiców ostrowieckiego zespołu do konkursu, w którym można wygrać podwójne zaproszenia na mecz. Pytania konkursowe dotyczą wiedzy na temat dotychczasowych spotkań obu zespołów na II-ligowym froncie.

Pytania konkursowe:
KSZO Odlewnia Ostrowiec Św. i MOSiR Bochnia mierzyli się do tej pory w II lidze czterokrotnie, rywalizując ze sobą w sezonach: 2011/2012 i 2012/2013.
1. Proszę wymienić szczypiornistę KSZO, który w tym spotkaniach rzucił w sumie (we wszystkich meczach) najwięcej bramek i podać ile razy pokonał bramkarzy MOSiR Bochnia.
2. Proszę wymienić szczypiornistę KSZO, który rzucił najwięcej bramek w jednym ligowym meczu przeciwko MOSiR Bochnia. Proszę podać też liczbę goli.

Na odpowiedzi, które należy przesyłać na adres e-mail: kszo@mosir.ostrowiec.pl, czekamy do piątku (godz. 12). Spośród wszystkich poprawnych odpowiedzi rozlosujemy pięć podwójnych zaproszeń na mecz KSZO Odlewnia Ostrowiec Św. – MOSiR Bochnia. W tytule e-maila należy napisać „KSZO Odlewnia Ostrowiec Św. MOSiR Bochnia”. W treści, obok odpowiedzi na pytanie konkursowe, również swoje imię i nazwisko oraz adres zamieszkania (niezbędne do celu weryfikacji przy odbiorze nagrody). Należy również dodać formułkę:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do przeprowadzenia konkursu (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).”

Przypominamy, że to nie jedyna okazja do wygrania biletów na niedzielny mecz. Wystarczy odnaleźć na naszych fanpage’u na Facebooku plakat promujący mecz i udostępnić go na swoim profilu. Tu do rozdania mamy trzy pojedyncze wejściówki.

Komentarze

Related Articles