KS KSZO Ostrowiec Świętokrzyski

Aktualności

KSZO vs Reszta Świata

KSZO vs Reszta Świata
listopad 12
12:24 2013

Pięściarze KS KSZO Ostrowiec Świętokrzyski bardzo pracowicie spędzili ostatni weekend przed Memoriałem im. Bronisława Kubickiego.  Pięciu naszych zawodników walczyło na turnieju w Dębicy.

Trener Wojciech Surowiec nie krył zadowolenia z występów naszych pięściarzy  w okręgu podkarpackim, ponieważ  żaden z zawodników KSZO nie przegrał  walki.

Bardzo dobrze na tych zawodach  spisał się Sebastian Gierada wygrywając dwa pojedynki. W finale Sebastian rozstrzygnął walkę  przed czasem. Karol Tracz w półfinale pokonał aktualnego wicemistrza Polski, a w finale Adriana  Drena. Damian Falecki pokonał wysoko Marcelina Nalepkę. Albert Orzeł zwyciężył reprezentanta gospodarzy Jakuba Kania, a Konrad Gierada wygrał  w walce towarzyskiej z  Michałem Karasem z Zamościa.

Druga grupa pięściarzy starowała w Busku – Zdroju. Patryk Hedhili, Andrzej Kołton oraz Rudolf Pająk walczyli gościnnie w meczu Busko – Zdrój  vs Tiger Tarnów, który zakończył się zwycięstwem gospodarzy 18: 4. Z trójki naszych bokserów tylko Rudolf Pająk musiał uznać wyższość swojego, bardziej doświadczonego, przeciwnika Jakuba Krasia. Patryk Hedhili pokonał wysoko na punkty  Pawła Jaszczyka, a Andrzej Kołton pokonał pewnie Arkadiusza Małochleba. Dyspozycja naszych zawodników może cieszyć sztab szkoleniowy KS KSZO.

W przyszły piątek nasi pięściarze skrzyżują rękawice z bardzo wymagającymi przeciwnikami z kraju i zagranicy.

–         Dobraliśmy naszym zawodnikom takich rywali aby walki rozgrywane w Ostrowcu przyciągnęły koneserów boksu z naszego miasta i okolic mówi wiceprezes KSZO ds. boksu Łukasz Dybiec. –  Dzięki świetnym warunkom jakie stworzyła naszym sportowcom Gmina Ostrowiec Świętokrzyski możemy szczycić się tak dobrymi zawodnikami , którzy to zaliczani są do ścisłej krajowej czołówki. Bokserzy KSZO zdobyli już w tym roku 4 medale na mistrzostwach Polski . W 2013 roku planujemy uczestniczyć jeszcze w dwóch imprezach centralnych gdzie liczymy na dobre występy naszych wychowanków. Na pewno nie osiągalibyśmy tak znaczących wyników sportowych gdyby nie pomoc finansowa udzielana  przez naszą Gminę za co dziękujemy.

W piątek   na ostrowieckim ringu zaprezentują się: Sebastian Gierada, Patryk Hedhili, Karol Tracz, Rudolf Pająk, Damian Falecki, Błażej Surowiec, Andrzej Kołton oraz w walkach pokazowych przed meczem walczyć będą Albert Orzeł i Dominika Kołton. Przypomnijmy, że te arcyciekawie zapowiadające się zawody rozpoczną się w najbliższy piątek o godzinie 17.30. Wstęp wolny.

XVIII_Turniej_Bokserski_im_Bronislawa_Kubickiego

 

Komentarze

Related Articles