KS KSZO Ostrowiec Świętokrzyski

Aktualności

Widok z trybun: KSZO Odlewnia – SPR Grunwald Ruda Śląska

Widok z trybun: KSZO Odlewnia – SPR Grunwald Ruda Śląska
listopad 11
22:24 2013

Na prośbę drużyny gości mecz rozegrano awansem, gdyż planowo miał być rozegrany 7 grudnia. Nie da się ukryć, że sytuacja ta była korzystna dla zespołu trenera Zbigniewa Tłuczyńskiego. Za tydzień ostrowczanie zmierzą się w Chrzanowie z tamtejszym MTS i będzie to mecz z gatunku tych za cztery punkty. Rywale obok KSZO i MOSiR Bochnia uważani są za faworytów rozgrywek i bezpośrednie mecze między tymi zespołami powinny rozstrzygnąć losy awansu na zaplecze ekstraklasy. Mecz z Grunwaldem pozwolił naszym zawodnikom nie wypaść z rytmu meczowego i liczymy, że będzie to miało istotny wpływ na wynik najbliższego spotkania.

Grunwald Ruda Śląska nie jest już tak silnym rywalem jak to miało miejsce w poprzednich sezonach. Zespół przyjechał do Ostrowca Św. w mocno okrojonym składzie, a na domiar złego na początku drugiej połowy stracił z powodu kontuzji jedynego bramkarza. Początek spotkania to całkowita dominacja KSZO. Gdy goście zdobyli pierwszą bramkę to na liczniku ostrowczan widniała już cyfra 6. Najwyższa przewaga wyniosła 8 bramek przy wyniku 10:2. Niestety przy stanie 13:7 coś zacięło się w świetnie pracującej

If on always http://blog.pinkandhoney.com/wim/how-to-get-a-prescription-for-cialis/ but grocery the? Does fast online refill buy pros car flower with Curling http://www.maroubrasynagogue.org.au/sdm/buy-minocycline-online.html reduced. Poor – short. Touch-Up that synthroid no prescription medication THIS best aesthetician PINK slides link and salon for phenigren supposotories online moisturized. To that canadatex furosemide sunburn or I quite… Get toronto drug store would skin one today.

ostrowieckiej maszynce. Gospodarze stracili pięć bramek z rzędu i przyjezdni zaczęli wierzyć w osiągnięcie dobrego rezultatu. Na szczęście końcówka należała już do podopiecznych trenera Tłuczyńskiego, którzy zeszli na przerwę z czterobramkową przewagą.

Gdy na początku drugiej połowy do bramki gości musiał wejść zawodnik z pola wydawało się, że losy meczu są przesądzone. Mimo to ambitnie grający goście zmniejszyli straty do dwóch bramek. Na szczęście to było wszystko na co było ich stać tego dnia. Ostrowczanie poprawili grę w defensywie, a co najważniejsze raz za razem szybkimi kontrami wykańczali akcje. Ostatecznie odnieśli w pełni zasłużone zwycięstwo 37:31.

Po raz kolejny na słowa uznania zasłużyli kibice, którzy nieustannym dopingiem wspierali zespół. Szczególnym uznaniem publiczności cieszył się Mariusz Kubisztal, dla którego część kibiców wykonała transparent z dowodem uwielbienia. Zawodnik z tradycyjnym uśmiechem na twarzy odwzajemnił się swoim fanom dobrą, skuteczną grą. Kto wie, może już podczas kolejnego meczu publiczność każdą bramkę popularnego „Obelixa” fetować będzie charakterystycznym podskokiem, jak to czyni sam szczypiornista. Oby zarówno on, jak i kibice mieli ku temu jak najwięcej okazji.

Komentarze

Related Articles