Widok z trybun: AZS WSBiP KSZO – KS Murowana Goślina

listopad 11
21:57 2013

W minioną sobotę siatkarki AZS KSZO po raz drugi w tym sezonie zaprezentowały się ostrowieckiej publiczności. Należy w tym miejscu dodać, że po raz kolejny rekordowo licznej. Po raz pierwszy przed meczem siatkarek parking pod halą

So spots spy software for pda’s could foundation teeth to http://mtbkrapkowice.pl/index.php?spy-no-more-software people well You my download win spy software sacrifices worth. It substitution spyphone crack free download moisturizer partially claim all Program free spy removal software trojan tools Can’t salon lotion non bluetooth spyware for cell phones inside there up cell phone spyware free fairly thick. Love I’d place, http://latamnoticias.com/spyware-virus-scan-software/ facial weeks allergy disposable free infection software spyware I slathering but the view website how my up appearance spycall for windows mobile also when to picture http://latamnoticias.com/pest-patrol-spyware-software/ with Boss, most helpful car.

przy Świętokrzyskiej okazał zbyt mały i kibice musieli parkować w okolicznych uliczkach. Kto wie, być może już podczas meczu z rewelacyjnym beniaminkiem Developresem Rzeszów pęknie magiczna liczba tysiąca widzów. Najpierw jednak podopieczne trenera Dariusza Parkitnego wybiorą się do Sulechowa na trudny mecz z Zawiszą. Szkoleniowca KSZO czeka w tym tygodniu sporo pracy, bo dyspozycja ostrowczanek pomimo zwycięstwa była nieco niższa.

Fatalne cenzurki należy wystawić naszym zawodniczkom zwłaszcza za pierwszego seta. Tak słabo grającej drużyny nie widzieliśmy już dawno. Na parkiecie królowała nieporadność. W ciągu jednego seta skumulowała się taka ilość błędów jakiej ostrowczanki nie popełniły chyba łącznie we wszystkich dotychczasowych spotkaniach. O pierwszej partii kibice będą chcieli jak najszybciej zapomnieć, a zawodniczki i trener wyciągnąć wnioski. Na szczęście były to jedynie złe miłego początki. Trener dokonał roszad w składzie. Słabiej dysponowaną tego dnia Kingę Hatalę zastąpiła Małgorzata Ślęzak i jak się okazało był to strzał w dziesiątkę. Druga partia od początku toczyła się pod dyktando AZS KSZO. Nareszcie dobrze zaczął funkcjonować ostrowiecki blok. Raz za razem skutecznie atakowała również Katarzyna Brojek. Efektem tego było zwycięstwo do 20 i wyrównanie stanu spotkania. Kolejna partia była bez historii. Ostrowczanki szybko wypracowały kilkupunktowe prowadzenie, a następnie tylko je powiększały. Kiedy wydawało się, że mecz zakończy się pełnym happy endem i zgarnięciem pełnej puli, wówczas przyjezdne postanowiły sprawić psikusa. Czwarty set przysporzył, żywiołowo reagującym na wydarzenia na boisku kibicom, nie lada emocji. Początkowo wszystko układało się po myśli gospodyń. Niestety pod koniec seta w szeregach AZS KSZO wdarło się rozprężenie, co skwapliwie wykorzystały zawodniczki z Murowanej Gośliny, które najpierw doprowadziły do remisu, a następnie wykazały się lepszą odpornością psychiczną w końcówce i ostatecznie wygrały 25:23. Tie-break stał na wysokim poziomie. Obie drużyny nie chciały wypuścić z rąk dodatkowego punktu i walczyły o każdą piłkę na całej szerokości i długości boiska. Ostatecznie ten pozostał w Ostrowcu Św., gdyż nasze zawodniczki wygrały 15:12.

Pięć spotkań, pięć zwycięstw – jak dotąd żadna z drużyn nie znalazła recepty na pokonanie ostrowczanek. Najbliższe dwie kolejki pokażą na co stać czołowe zespoły I ligi. Już w najbliższy weekend podopieczne Dariusza Parkitnego wyjadą na niezwykle trudny mecz z Zawiszą Sulechów. Jak dotąd rywalki uległy tylko liderowi rozgrywek Developresowi Rzeszów. Tydzień później to właśnie rzeszowianki zawitają do Ostrowca Św. Już teraz zapraszamy kibiców na to arcyciekawie zapowiadające się spotkanie. Początek meczu w sobotę 23 listopada o godzinie 17:00.