KS KSZO Ostrowiec Świętokrzyski

Aktualności

Konkurs przed meczem siatkarek AZS WSBiP KSZO z KS Murowana Goślina

Konkurs przed meczem siatkarek AZS WSBiP KSZO z KS Murowana Goślina
listopad 07
13:10 2013

Zapraszamy do kolejnego konkursu dla kibiców, tym razem przed sobotnim (godz. 17.00) meczem ostrowieckich siatkarek z KS Murowana Goślina, Mamy dla Was jedno pytanie, a do rozdania trzy podwójne zaproszenia na mecz.

Pytanie konkursowe:
Proszę wymienić trzy zawodniczki, które w swojej karierze reprezentowały barwy KS Murowana Goślina i AZS WSBiP KSZO Ostrowiec Św. Dla ułatwienia podpowiadamy, że jedna z nich jest w obecnej kadrze trenera Dariusza Parkitnego, a druga zapisała się w historii ostrowieckiego klubu w ubiegłym sezonie. Trzecia natomiast zarówno w Ostrowcu Św. jak i w Murowanej Goślinie występowała jeszcze pod panieńskim nazwiskiem (w odpowiedzi można podać oba lub jedno)

Na odpowiedzi, które należy przesyłać na adres e-mail: kszo@mosir.ostrowiec.pl, czekamy do piątku (godz. 12). Spośród wszystkich poprawnych odpowiedzi rozlosujemy trzy podwójne zaproszenia na mecz AZS WSBiP KSZO Ostrowiec Św. – KS Murowana Goślina. W tytule e-maila należy napisać „AZS WSBiP KSZO Ostrowiec Św. – KS Murowana Goślina”. W treści, obok odpowiedzi na pytanie konkursowe, również swoje imię i nazwisko oraz adres zamieszkania. Należy również dodać formułkę:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do przeprowadzenia konkursu (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).”

Komentarze

Related Articles