KS KSZO Ostrowiec Świętokrzyski

Aktualności

Konkurs przed meczem KSZO Odlewnia Ostrowiec Św. – Grunwald Ruda Śląska

Konkurs przed meczem KSZO Odlewnia Ostrowiec Św. – Grunwald Ruda Śląska
listopad 06
10:48 2013

Jak zwykle przed meczem o punkty szczypiornistów II-ligowego KSZO Odlewnia Ostrowiec Św. zapraszamy do udziału w łatwym (jak nam się wydaje) konkursie związanym z najbliższym rywalem podopiecznych trenera Zbigniewa Tłuczyńskiego. Do wygrania tradycyjnie pięć podwójnych wejściówek na mecz, który odbędzie się w najbliższą niedzielę (10 listopada) o godzinie 17 w Hali Sportowo – Widowiskowej KSZO.

 

Pytanie konkursowe:

Dzisiejsze pytanie konkursowe należy do tych z gatunku łatwych, bo odpowiedź na nie można znaleźć na naszej stronie internetowej. W przygotowanie odpowiedzi trzeba jednak włożyć minimum pracy. W czterech ostatnich sezonach II ligi zespoły KSZO i Grunwaldu mierzyły się sześciokrotnie. Bilans spotkań jest zdecydowanie korzystniejszy dla drużyny… właśnie, proszę podać dokładny bilans spotkań pomiędzy zespołami KSZO i Grunwaldu w II-ligowych rozgrywkach, począwszy od sezonu 2009/2010, kiedy doszło do pierwszego oficjalnego kontaktu. Należy podać zarówno bilans punktowy, jak i zdobyczy bramkowych.

 

Na odpowiedzi, które należy przesyłać na adres e-mail: kszo@mosir.ostrowiec.pl, czekamy do piątku (godz. 12). Spośród wszystkich poprawnych odpowiedzi rozlosujemy pięć podwójnych zaproszeń na mecz KSZO Odlewnia Ostrowiec Św. – Grunwald Ruda Śląska. W tytule e-maila należy napisać „KSZO Odlewnia Ostrowiec Św. – Grunwald Ruda Śląska”. W treści, obok odpowiedzi na pytanie konkursowe, również swoje imię i nazwisko oraz adres zamieszkania (niezbędne do celu weryfikacji przy odbiorze nagrody). Należy również dodać formułkę:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do przeprowadzenia konkursu (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).”

Komentarze

Related Articles