KS KSZO Ostrowiec Świętokrzyski

Aktualności

Wygraj wejściówki na mecz piłkarzy ręcznych z Juvenią Rzeszów

Wygraj wejściówki na mecz piłkarzy ręcznych z Juvenią Rzeszów
październik 21
16:57 2013

Tradycyjnie przed „domowym” meczem piłkarzy ręcznych mamy dla Państwa konkurs, w którym można wygrać podwójne zaproszenia. Tym razem chodzi o spotkanie z rzeszowską Juvenią i tego zespołu będzie dotyczyło pytanie konkursowe. Spośród wszystkich poprawnych odpowiedzi, które napłyną do nas do piątku (do godziny 12),rozlosujemy pięć podwójnych zaproszeń na sobotni (godzina 17) mecz KSZO Odlewnia Ostrowiec Św. – Juvenia Rzeszów.

Pytanie konkursowe:
Proszę wymienić zawodnika (lub zawodników), któr(z)y w historii II-ligowych występów ostrowieckiego klubu w meczach przeciwko Juvenii Rzeszów rzucili najwięcej goli w jednym meczu. Proszę wymienić imię i nazwisko zawodnika (jeśli było ich więcej niż jeden – o takiej samej, najwyższej liczbie goli – to wszystkich),ilość bramek rzuconych w tym meczu (meczach) oraz podać sezon, w którym to wydarzenie miało miejsce.

Odpowiedzi należy przesyłać na e-mail: kszo@mosir.ostrowiec.pl. W tytule e-maila należy napisać: Konkurs KSZO Odlewnia Ostrowiec Św. – Juvenia Rzeszów, a w treści prócz odpowiedzi na pytanie również swoje imię i nazwisko, miejsce zamieszkanie (wystarczy miasto), a także formułkę:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do przeprowadzenia konkursu (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).”

 

KSZO_Odlewnia_Ostrowiec_-_Juvenia_Rzeszow

Komentarze

Related Articles