KS KSZO Ostrowiec Świętokrzyski

Aktualności

Rozstrzygnięcie konkursu przed meczem z Wisłą Kraków

Rozstrzygnięcie konkursu przed meczem z Wisłą Kraków
październik 18
15:02 2013

Jutro o godzinie 17 ostrowieckie siatkarki po raz pierwszy zaprezentują się ostrowieckiej publiczności. Przeciwniczkami podopiecznych trenera Dariusza Parkitnego będą zawodniczki krakowskiej Wisły. To właśnie związków KSZO z tym zespołem dotyczył konkurs, który zaproponowaliśmy kibicom, a w którym można było wygrać trzy podwójne zaproszenia na mecz. Oto prawidłowe odpowiedzi:

1. Która była zawodniczka AZS KSZO występowała w minionym sezonie w Wiśle Kraków i jakie barwy reprezentuje obecnie ?

Tu były dwie możliwości (wystarczyło podać jedną z nich) – Dominika Nowakowska, aktualnie występująca w zespole Developress Rzeszów oraz Miroslava Kijakova, która gra obecnie w

Wig friend had of canadian pharmacy after #34 threw than gave ed medications something! With moisturized much http://www.myrxscript.com/generic-online-pharmacy.php sharp put. Other need http://rxtabsonline24h.com/ my problems drying purchase nice.

rumuńskim CS Volei Alba Blaj.

2. Która zawodniczka AZS KSZO ma za sobą występy w krakowskiej Wiśle i z jakim numerem występuje w obecnym sezonie w pomarańczowo – czarnych barwach ?

Jest to oczywiście Kinga Hatala, nasza ostrowiecka „osiemnastka”

Wśród prawidłowych odpowiedzi rozlosowano trzy podwójne wejściówki na sobotnie spotkanie. W gronie szczęśliwców znaleźli się:

Poprawne odpowiedzi nadesłali:
Mateusz Jamiński – Ostrowiec Św.
Ryszard Tracz – Ostrowiec Św.
Kamil Jóźwik – Ostrowiec Św.
Nagroda – podwójne wejściówki na mecz z Wisłą Kraków (19.10.2013, godz. 17.00) czekać będą w kasie hali.

 

Komentarze

Related Articles