KS KSZO Ostrowiec Świętokrzyski

Aktualności

Konkurs przed meczem z KSSPR Końskie

Konkurs przed meczem z KSSPR Końskie
październik 13
20:36 2013

Zapraszamy do kolejnego konkursu dla kibiców. Tym razem pytanie będzie dotyczyło drużyny KSSPR Końskie – naszego najbliższego rywala, z którym w najbliższą środę (godz. 18) podopieczni trenera Zbigniewa Tłuczyńskiego zmierzą się w pierwszym z dwóch spotkań w ramach eliminacji do rozgrywek centralnych o Puchar Polski mężczyzn. Do wygrania tradycyjnie podwójne zaproszenia, oczywiście na środowy mecz z I-ligowcem z Końskich.
Proszę wymienić co najmniej pięciu (imię i nazwisko) z sześciu wychowanków klubu z Końskich, którzy w przeszłości reprezentowali barwy KSZO Odlewnia Ostrowiec Św. Na odpowiedzi, które należy przesyłać na adres e-mail: kszo@mosir.ostrowiec.pl, czekamy do wtorku (godz. 12). Spośród wszystkich poprawnych odpowiedzi rozlosujemy pięć podwójnych zaproszeń na mecz KSZO Odlewnia Ostrowiec Św. – KSSPR Końskie. W tytule e-maila należy napisać „KSZO Odlewnia Ostrowiec Św. – KSSPR Końskie”. W treści, obok odpowiedzi na pytanie konkursowe, również swoje imię i nazwisko oraz adres zamieszkania. Należy również dodać formułkę:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do przeprowadzenia konkursu (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).”

Komentarze

Related Articles