KS KSZO Ostrowiec Świętokrzyski

Aktualności

Mała Flota KSZO najlepsza po wakacyjnej przerwie

Mała Flota KSZO najlepsza po wakacyjnej przerwie
Październik 12
16:35 2013

Na pływalni w Busku-Zdroju odbyła się 5. runda tegorocznej pływackiej Małej Ligi Świętokrzyskiej. Dłuższa niż zwykle przerwa technologiczna na ostrowieckiej Pływalni Rawszczyzna, a przez to również niewielkie perturbacje związane ze zorganizowaniem treningów, nie spowodowały spadku formy młodych pływaków KSZO. W Busku-Zdroju nie mieli sobie równych, zdecydowanie wygrywając klasyfikację klubową. Sztafeta 4 x 100m dowolny dziewcząt KSZO ustanowiła rekord okręgu świętokrzyskiego dzieci.

Wyniki pływaków KSZO (miejsca w pierwszej ósemce):
Chłopcy:
50m dowolny
5. Stefański Patryk 36.42
7. Piliński Bartosz 36.65
200m dowolny
1. Wilk Jakub 2:33.75
5. Klimas Michał 2:48.90
6. Kesler Marcin 2:48.92
50m grzbietowy
5. Toboła Mateusz 42.55
7. Okręt Oliwer 45.52
100m grzbietowy
1. Wilk Jakub 1:19.55
4. Wykierski Jakub 1:26.86
6. Kesler Marcin 1:30.46
50m klasyczny
3. Piliński Bartosz 47.98
4. Skierniewski Filip 48.54
5. Borowski Kacper 49.48
8. Stefański Patryk 50.82
100m klasyczny
1. Klimas Michał 1:30.53
7. Wykierski Jakub 1:39.88
8. Auguścik Daniel 1:45.01
4 x 50m dowolny
1. KSZO 1 (Piliński Bartosz, Skierniewski Filip, Borowski Kacper, Stefański Patryk) 2:29.29
4. KSZO 2 (Walczyk Dominik, Okręt Oliwer, Nochelski Brajan, Toboła Mateusz) 2:46.62
4 x 100m dowolny
1. KSZO 1 (Wykierski Jakub, Kesler Marcin, Klimas Michał, Wilk Jakub) 5:01.60
3. KSZO 2 (Barański Bartosz, Auguścik Daniel, Kępiński Paweł, Grad Korneliusz) 5:49.58
Dziewczęta:
50m dowolny
5. Śmiałek Oliwia 38.03
8. Wybranowska Julia 40.14
200m dowolny
4. Błaszkiewicz Wiktoria 2:52.08
5. Boroń Paulina 2:52.64
6. Banaczkowska Aleksandra 2:53.45
50m grzbietowy
3. Petrykowska Adrianna 43.18
100m grzbietowy
2. Matracka Anastazja 1:25.37
4. Boroń Paulina 1:27.35
7. Kurasińska Oliwia 1:33.30
50m klasyczny
4. Śmiałek Oliwia 51.25
6. Czernik Natalia 52.51
100m klasyczny
2. Banaczkowska Aleksandra 1:34.82
3. Matracka Anastazja 1:35.99
6. Przygoda Natalia 1:44.15
7. Sady Julia 1:46.18
4 x 50m dowolny
2. KSZO 1 (Czernik Natalia, Gromska Kinga, Wybranowska Julia, Śmiałek Oliwia) 2:43.45
6. KSZO 2 (Petrykowska Adrianna, Pękala Emilia, Jakubowska Wiktoria, Świątek Julia) 3:08.05
4 x 100m dowolny
1. KSZO 1 (Boroń Paulina, Banaczkowska Aleksandra, Błaszkiewicz Wiktoria, Matracka Anastazja) 5:10.83 – Rekord Okręgu Świętokrzyskiego Dzieci
4. KSZO 2 (Kowalska Karolina, Przygoda Natalia, Sady Julia, Kurasińska Oliwia) 6:01.84

Klasyfikacja klubowa 5. rundy:

Chłopcy Dziewczęta Razem
1. KSZO Ostrowiec Św. 252 214 466
2. Barakuda Starachowice 120 164 284
3. Korona-Swim Kielce 117 145 262
4. FOKA Sandomierz 64 125 189
5. ORKA MOSiR Kielce 81 34 115
6. Salos Cortile Kielce 25 45 70
7. UNIA Busko Zdrój 37 17 54
8. Delfin Połaniec 32 3 35
9. WODNIK Końskie 8 1 9
Komentarze
Tags
Share

Related Articles