KS KSZO Ostrowiec Świętokrzyski

Aktualności

Kamil Kieloch trafił do notesu Michaela Bieglera!

wrzesień 05
08:54 2013

Wczoraj w koneckiej hali sportowej UMiG doszło do rewanżowego spotkania sparingowego pomiędzy miejscowym pierwszoligowcem KSSPR i drugoligowym KSZO Odlewnia Ostrowiec Św. Podobnie jak przed tygodniem w Ostrowcu Św. rozegrano trzy 20-minutowe tercje i podobnie jak przed tygodniem mecz miał wyrównany przebieg, a o końcowym wyniku zdecydowały ostatnie minuty, w których tym razem nieznacznie lepiej pokazali się rywale. Mecz z trybun oglądał selekcjoner kadry narodowej Polski Michael Biegler!

 

KSSPR Końskie – KSZO Odlewnia Ostrowiec Św. 34:31 (13:12, 8:9, 13:10)
KSZO: Szewczyk, Drabik, Piątkowski – Mroczek 6, Zdziech 2, Dziura 2, Cukierski 1, Kieloch 3, Jeżyna, Kubisztal 3, Sitkowski 4, Biskup 1, Fugiel, Świeca 2, Pomiankiewicz 5, Radowiecki 2, Bożek, Gajewski

Mimo sparingowego charakteru mecz mógł się podobać. Oba zespoły spotkały się już w ubiegły czwartek. Wtedy w Hali Sportowo – Widowiskowej KSZO lepsi okazali się ostrowczanie, wygrywając 35:31 (12:12, 9:7, 14:12). Dodatkowego smaczku spotkaniu rewanżowemu dodawał fakt, że z trybun poczynaniom obu drużyn przyglądał się trener pierwszej reprezentacji Polski Michael Biegler, który wraz ze swoim asystentem Jackiem Będzikowskim jeździ po kraju i ogląda w akcji kadrowiczów pierwszego zespołu narodowego, a także potencjalnych kandydatów do nowo tworzonej drużyny młodzieżowej. Obecność takich gości w hali z pewnością wielu zawodnikom dodało „skrzydeł”. Po meczu do notesu trenera Bieglera trafiło jednak tylko jedno nazwisko, 18-letniego rozgrywającego KSZO Odlewnia Ostrowiec Św. – Kamila Kielocha! Szkoleniowcy Biało-Czerwonych wymienili swoje spostrzeżenia z trenerem Zbigniewem Tłuczyńskim. Miejmy nadzieję, że wkrótce zaowocują one debiutem naszego utalentowanego reprezentanta w koszulce z orłem na piersi!

Komentarze

Related Articles