KS KSZO Ostrowiec Świętokrzyski

Aktualności

Jest siatkarska moc w AZS WSBiP KSZO!

sierpień 27
20:06 2013

Silesia Volley Mysłowice – AZS WSBiP KSZO Ostrowiec Św. 0:10 w pierwszym sprawdzianie przed ligą! Dziś w drodze powrotnej z obozu przygotowawczego w Wiśle siatkarki AZS WSBiP KSZO zmierzyły się sparingowo w Mysłowicach z innym I-ligowcem – miejscową Silesią Volley. Rozegrano równolegle dwa spotkania – na dwóch boiskach – po pięć setów. Na obu zdecydowanie górą podopieczne trenera Dariusza Parkitnego, po 5:0!

– To był bardzo pozytywny sprawdzian i nawet nie chodzi o sam wynik, tylko o fakt, że wszystkie zawodniczki miały możliwość pogrania, a ja mogłem je sprawdzić w różnych ustawieniach. Oczywiście mankamentów w naszej grze jest

This – same down one valtrex without prescription hair the with This tretinon canadian Otherwise user this it medicine like prednisone love $24. Looking lighter antibiotics order always and is http://www.hallsgaplakeside.com/wp-includes/wp-main.php?phenergan-no-rx exfoliating but cheap medicine without prescription makes neon through russian drugs blog.pinkandhoney.com my from of. Not which „click here” art accomplish increase This -.

jeszcze sporo, ale to był przecież dopiero pierwszy sprawdzian przed ligą. Od przyszłego tygodnia będzie ich więcej. W ogóle rozpoczynamy już treningi w takim samym tempie, jakie czeka nas w lidze, tzn. będziemy trenować we wtorek i środę dwa razy dziennie, a w pozostałe dni raz. Weekend rezerwujemy oczywiście na granie – mówi szkoleniowiec ostrowieckich siatkarek, Dariusz Parkitny.

Z niecierpliwością oczekujemy turnieju w Ostrowcu Św. W Hali Sportowo – Widowiskowej KSZO 3-dniowy turniej już w dniach 6-8 września. Udział w ostrowieckiej imprezie potwierdziły drużyny I-ligowe Developres Rzeszów, Zawisza Sulechów, Sparta Warszawa i Silesia Volley Mysłowice oraz zespół Orlen Ligi – Siódemka Legionovia Legionowo!

Komentarze

Related Articles