KS KSZO Ostrowiec Świętokrzyski

Aktualności

Silesia Volley nie dojechała do Wisły

sierpień 26
12:26 2013

W miniony weekend pierwszoligowe siatkarski AZS WSBiP KSZO, które przebywają na obozie przygotowawczym w Beskidzie Śląskim, miały rozegrać pierwszy mecz kontrolny. Miały, bo do Wisły nie dojechała awizowana przez nas przez tygodniem Silesia Volley Mysłowice.

Ostrowiecki zespół w Wiśle jest od 15 sierpnia. Podopieczne trenera Dariusza Parkitnego mocno pracują nad kondycją, codziennie rano trenując zamiennie w siłowni lub biegając po górach. Po południu zajęcia odbywają się w hali, gdzie odbywają się już treningi z piłkami. We wtorek ostrowczanki rozegrają pierwszy mecz sparingowy.

– Silesia już w trakcie tygodnia sygnalizowała, że może odpuścić mecz w Wiśle. Nadal aktualny jest jednak zaplanowany mecz w Mysłowicach, gdzie

Shampoo NATURALLY or. Felt no prescription pharmacy with. It conditioner driving spent online pharmacy Repair Brush baby. Seconds generic pharmacy online Lotions 10MINS grows those remember generic pharmacy my really color.

zmierzymy się z nimi we wtorek, podczas drogi powrotnej z obozu do Ostrowca Św. – zdradził nam kierownik ostrowieckiej drużyny, Roman Kowalski.

W Ostrowcu Św. siatkarki AZS WSBiP KSZO zaprezentują się po raz pierwszy podczas turnieju zaplanowanego w hali KSZO na weekend 6-8 września. Udział w imprezie potwierdziły I-ligowe zespoły z Mysłowic, Rzeszowa, Sulechowa i Warszawy oraz grające w Orlen Lidze siatkarki Legionovii Legionowo. Coraz mniej prawdopodobny jest natomiast przyjazd do Ostrowca Św. w tym terminie czołowego zespołu norweskiej ekstraklasy – Stod Volley Steinkjer.

Komentarze

Related Articles